Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Universitatea Craiova 0-2 » Baiaram pentru unii, frisoane pentru Munti! Juveții câștigă la pas la Sibiu, la debutul lui Dorinel Munteanu
12
Cerință specială pentru Zeljko Kopic: „Merită mai mult. Are datoria să îi dea mai multe minute!”
1
A marcat primul gol în tricoul lui Dinamo și este convins: „Avem șanse mari la titlu!”
0
Zeljko Kopic, după Dinamo - Metaloglobus: „Ăsta e planul” + cum i s-a părut Mazilu
2
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a avut polițe de plătit, după ce a revenit pe primul loc în Serie A: „Mai știți ce spuneați acum 5 luni?”
0
Ce scrie presa din Italia după Genoa - Inter și nota primită de Cristi Chivu: „L-a condamnat”
0
Haos înaintea duelului dintre Inter și echipa lui Dan Șucu! Ciocniri violente, mașini incendiate
0
Genoa, prea mică pentru Inter » Chivu e din nou lider în Serie A!
4
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Băsescu dezvăluie adevăratul obiectiv al lui Putin și motivul pentru care ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Polițiștii, răspuns dur pentru șeful Cătălin Predoiu: „Dacă România ar avea ...
Libertatea
Coman asta ma deceptioneaza pe zi ce trece .... Parca nu are creier sa judece .... parca e o marioneta in mana cuiva ... Pacat ... Se va pierde pe drum ....
banii care i-au dat sa cumpere portari slabi puteau sa ii dea lui Coman in contract si nu s-ar fi ajuns aici. Oricand este mai bun decat orice portar are rapid la aceasta ora si eu zic ca merita mai mult respect petru ce a facut pentru Rapid. patronii au umblat dupa cai verzi pe pereti sa caute portar cand ei il aveau in curtea proprie. Este corect? Coman poate fi acuzat de multe dar nu de lipsa de valoare. Pacat ca se comporta urat cu el
DANUT, DACA AI FI AVUT VALUARE TE CAUTAU ECHIPELE MARI, DAR TU NU AI ,TU ESTI BUNICEL DE RAPID, SI NU INTELEG DE CE PUI PRETENTI DE MILAN, DAI DOVADA CA ESTI UN CARACTER ZERO, NOI SUPORTERI NE-AM SATURAT DE FIGURILE TALE SI NU TE MAI SUSTINEM, CAT TI SA OFERIT ERA EXACT PENTRU VALUAREA TA.
'COMANE LASA-NE MERCENARULE' ESTI MORT DUPA BANI TE DUCEAI SI LA STEAUA DACA ITI DADEA CU 1000 IN PLUS 'LA TINE NUMAI BANI CONTEAZA DE NOI SUPORTERI NICI MACAR NU-TI PASA' ESTI IN STARE SA VINZI SI MECIURILE NICI NU MERITI SA PRINZI LOTUL.
Dani esti un portar excelent,esti ceea ce ii lipseste RAPIDULUI in momentul de fata sa fie o echipa completa....dar incapatanarea ta ma face sa cred ca respectul pe care noi RAPIDISTII til purtam nu este reciproc si din partea ta. Ar trebui sa mai lasi si tu de la tine si sa si dovedesti ca esti un adevarat rapidist nu doar sa vb ca unu
danut,rapidul sau conducerea nu vrea sa te distruga,tu te-ai distrus singur.astea sunt posibilitatile de plata accepti sau pleci?accepti sau stai pe banca pana se termina contractul.eu nu cred ca suma de transfer a fost mare,din contra mult prea mica si nu te-a vrut nimeni ptr.un miliom.deci unde crezi ca e valoarea ta?
danut,rapidul sau conducerea nu vrea sa te distruga,tu te-ai distrus singur.astea sunt posibilitatile de plata accepti sau pleci?accepti sau stai pe banca pana se termina contractul.eu nu cred ca suma de transfer a fost mare,din contra mult prea mica si nu te-a vrut nimeni ptr.un miliom.deci unde crezi ca e valoarea ta?
Daca omul nu mai vrea sa joace la Rapid, lasati-l in pace.Probabil ca Pese nu vrea sa introduca in echipa un om care nu vrea sa joace pe viitor la Rapid.O echipa nu se contruieste cu oameni satui de conflictele cu patronii lor. Situatia dupa parerea mea este irremediabila.Doar suporterii stiu ca acest om va apara cu inima pana in ultima zi de contract pentru aceasta echipa.
Comane eu cred ca tu te distrugi singur.In loc sa aperi tu te tii numai de prostii.Ce poti sa mai comentezi daca primesti peste un milion de euro in 4 ani.Si tu esti genul de jucator care se accidenteaza cand e mai mare nevoie de el.Hai.La fotbal si mai lasa din pretentii si din vrajeli de genul("nationala n-are nevoie de Dani Coman").Succes
dane, incearca sa discuti cu antrenorul. fii sincer si corect, nu orgolios si pretentios numai cu altii. daca pese te vrea si are nevoie de tine si sigur are, daca vrea titlul si respectul suporterilor,semneaza prelungirea, restul vine de la `sine pt. ca tu crezi in dumnezeu.asa sa va ajute dumnezeu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.