Alte știri din fotbal
FC Argeș - U Cluj, meciul zilei în play-off » Miză majoră în clasament
2
Alertă: Mihai Popa s-a accidentat înainte de Turcia–România! Pe cine a chemat Mircea Lucescu
0
MM Stoica a comentat neconvocarea lui Ștefan Târnovanu la națională: „E important să apere, nu să care sacul de mingi”
0
Declarația misterioasă a lui Ianis Zicu: „Am știut semnul azi. L-am văzut înainte de meci și am știut cum o să fie arbitrajul”
0
Știri din fotbal internațional
Visul lui Cristi Chivu » Antrenorul român ar face orice să aducă vedeta din Spania pe „Giuseppe Meazza”
0
Bayern Munchen, o nouă victorie la scor » „Mașinăria” de goluri a bavarezilor nu se oprește
1
Arne Slot, după înfrângerea de pe terenul lui Brighton: „Întotdeauna există presiune la Liverpool, asupra mea și asupra jucătorilor”
0
Alexandru Cîmpanu a marcat un gol magnific în China
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
5
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
OARE CATI DINAMOVISTI O FUUU TTYY EEE PE MATA ?
Nu te amagi! Au fost "trasede par" sa iasa campioane Echipe PSD sau aliatii lor UDMR sau UNPR si: Paszkany/cfrfuratot1907, bucsaru/unirea Urziceni, Adamescu/Otelu Galati, Nicolae/Astra Giurgiu si culmea in afara de Dan Petrescu antrenori ai campioanei sunt fosti jucatori dinamovisti Andone, D Munteanu si Sumudica cu inima de dinamovist! Mass-media striga hotii?
Normal sa vrea , Steaua este ca un fel de PSD din politica romaneasca, lor li se cuvine totul. nu uitai ca, Presedintele FRF este numit de Ponta si PSD..asaca..ce fi se pare ca nu este normal ce se intampla acolo?
S-au vaietat ca nu au si la Mimamo un MM, iata ca-l au! Oare cati ofiteri sub acoperire sunt in mass=media?
Haida de! FRF-ul lui Habarnam Burleanu si Voichin-Voda dirijata de herr Lupescu si cu corul donamovist din mass-media si vor sa o faca pe Steaua campioana? Cand presa ridica in slavi cu osanale lotul de 2 lei a lui Dinamo? Singurul lucru adevarat este ca numai fura ca pe vremea Militiei! In rest ce vrea Danut Lupu si Dinamo fara 1 euro investitii, cu salarii mici, campionate? Burleanu trebuie sa execute "ordinelele" Politicului", mai exact a generalui cu patru stele Oprea. dar nu numai a lui! La Liga Iorgulescu vrea si el indepartarea lui Becali si a Stelei? Talpan, opotunist si prost cum il stim credeti ca degeaba a facut proces, acum la 14 ani de la cedarea Stelei! Stati linistiti, vine meciul cu echipa lui tante Olguta si arbitru va arbitra in compensare pt cum a arbitrat Balaj, pentru fratiorul lui mirauta, dinamovist sadea, nu de circumstanta ca Lupu!!
dane nu te baga si nu lua apararea celui mai slab antrenor pe care l-a avut dinamo ; ce vina au arbitrii ,daca tu marea echipa te impiedici de cine ? de niste echipe de doi lei ;ce vina au arbitrii , asteptam sa bage ei mingea in poarta ? aduti aminte ce arbitrii aveati voi cu mircea lucescu ,dar dadea-ti doua trei boape si se termina meciul ;ai fost prea mare sa intrii in mocirla asta in care ne-a bagat falcosu , ramai asa cum ai fost si pana acum ,corect si cinstit fata de echipa ta de suflet ; respect danut lupu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ce bun era un Danuț Lupu acum in echipa asta offf, ce fotbalisti am avut oare mai traim sa mai disfrutam vreodata de asa fotbalisti la Dinamo ?
ce pot sa zic..HOTIE PE FATA...daca se intampla asa la un meci al lui Dinamo sau Astra la toate televiziuniile si in toate ziarele de sport era subiectul cateva zile...despre Fcsb nici nu s-a vorbit aici se vede cat de groasa e magaria asta...sincer mi-ar fi rusine sa tin cu o echipa la care nu exista corectitudine..sunt curios cat va mai dura pana vor fi si la noi retrogradate echipe din cauza acestor jocuri din culise..e o nesimtire ce se intampla..cand iau ridicat pe borcea si fratii becalii toti au zis ca in sfarsit vom avea un fotbal curat..dar e mai murdar ca niciodata...ei furau in transferuri si acte acum furam cu federatia si arbitrii...vai de capu nostru si mai ales vai de capu celor care comenteaza in emisiuni si se mint singuri...rusine tuturor
da, cand el de fapt nu s-a atins in viata lui de bautura, nu a fost prins furand prin occident, nu a fost dat afara de pe la toate echipele, etc.....Asta ne e nivelul de inteligenta....toti suntem niste mincinosi, numai Lupu are dreptate. In rest, eu recunosc faptul ca Lupu poate a fost un jucator genial, poate chiar mai talentat ca Hagi dar ce a ajuns....vedeti cu totii......un mic atarnator betiv care e adus sa injure si sa scuipe pentru simplu motiv ca Danciulesc e prea gentelman sa faca asta.......
Negoita nu baga niciun ban in Dinamo. Plateste postaci sa-l laude. RUSINE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.