Alte știri din fotbal
„Casa lui Dinamo”, sub ape! Acuze dure la adresa Primăriei București: „E jale”
0
Decizia „extrem de dificilă” luată de familia lui Radu Mărginean, a doua zi după deces
0
Detalii cutremurătoare. Martor la tragedia cu Radu Mărginean: „E mort, nea Nicu, e mort... A fost cel mai dureros sunet omenesc pe care l-am auzit în astă viață”
0
Gigi Becali a pus mâna pe 1,5 milioane de euro!
0
Știri din fotbal internațional
Anglia - RD Congo în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Echipele probabile + cote
0
Încă un selecționer și-a anunțat plecarea, după ce a eșuat în misiunea lui: „Cel mai bun Mondial din istoria țării”
0
Virgil Van Dijk, luat în colimator: „Trădare! S-a dat la o parte”. Detaliile controversei
0
Pierluigi Collina explică: de ce nu a fost validat golul de calificare al nemților
0
Lifestyle
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
0
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
stiu ca nu esti prea destept,dar nici chiar asa. se ia meciul direct ca prim criteriu de departajare? da. Steaua a batut pe u cluj? da. deci ce-i asa de greu atata timp cat s-a jucat tur-retur. uite,chiar daca pe voi v-am batut in tur,ataat timp cat nu s-a jucat returul,este normal sa se ia golaverajul. dar in cazul u cluju;ui nu-i cazul.
culmea este ca voi sunteti obisnuiti cu 6-0,5-0 si 4-0 de la Steaua din liga 1. de vreo 25 de ani tot scoruri din astea va dam. si nu exagerez,sunt vreo 10 meciuri in ultimi 25 de ani in care tot scoruri din astea va dam.
6-0!
VA UREZ UN SFIRSIT DE AN FRUMOS IN SENTIMENELE CRESTINESTI AN DE AN LA SARBATOAREA NASTERII MINTUITORULUI NOSTRU A TUTUROR ISUS CHRISTOS...INTR-O IESLE DE BOI LA BETLEEM..SUPORTERII ROMANI DE PRETUTINDENI DORESC SA VADA CEVA MAI REALISTIC IN FOTBALUL ROMANESC..DUPA PAREREA MEA ..POLI IASI AR TREBUIE DEPUNCTATA CU MULTE PUNCTE PENTRU FELUL URIT IN CARE SI-A APARAT DEMNITATEA SPORTIVA...INCLUSIV SPECTATORII DIN TRIBUNELE STADIONULUI SI-AU DAT SEAMA CA MECIUL CU FCSB ESTE MURDAR...NEYOYAL..SI AU REFUZAT SA SUSTINA ECHIPA ,SA INCURAJEZE DECEABA...CACI MECIUL A FOST REZOLVAT...AS VREA CA FCSB SA FIE CAMPIOANA..DAR PE BUNE NU CU MARSAVII DIN-ACESTEA...POLI IASI CU UCLUJ A JUCAT CU 2 LINII DE APARARE IN FATA PORTII...CU FCSB ERAU IN VACANTA,ALERGAUDE FRIG...URIT DOMNULE BACALII...CRED CA FOSTII FOTBALISTI CARE AU VAZUT MECIUL..SI-AU DAT SEAMA CA FCSB TREBUIE SA CASTIGE....URIT...GEST POLI IASI...
va rog, schimbati clasamentul, FCSB pe primul loc, la balotaj conteaza rezultatele directe
“Mă gândeam înainte de meci să câștigăm 5-0, să fim pe primul loc”… “dar ar trebui să fim pe primul loc, am câștigat meciul direct cu U Cluj”… Penibilul ăsta a băut apă după jiji, au amândoi același IQ, bineînțeles subunitar, la fel ca randumb!
Cascadorule, voi sunteți obișnuiți cu 0-5, nu invers!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.