Alte știri din fotbal
Mihai Popescu, emoționat în memoria lui Mircea Lucescu: „Mă suna săptămânal după accidentare”
0
Revenire de senzație la CFR Cluj: „Nu pot să refuz”
0
Florin Tănase a fost întrebat despre noul selecționer: „L-au prezentat deja pe domnul Hagi?”
0
Cristiano Bergodi, sinceritate debordantă: „Aș fi ipocrit să zic așa!” » Ce a zis despre transferurile lui Nicolae Stanciu și Andrei Burcă
0
Știri din fotbal internațional
Lennart Karl l-a scandalizat pe marele Ballack: „Își va primi pedeapsa în vestiar, sunt sigur!”
0
Cine sunt candidații pentru șefia Federației Italiene de Fotbal
0
Harry Kane a fost la un pas să-i strice „opera de artă” lui Olise: „Strigam la el să...”
0
Real Madrid nu va depune plângere la UEFA după eliminarea lui Camavinga
0
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
3
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
988.884,60 de euro se „sting” pentru service-ul ISU. Nota de plată pentru ...
Libertatea
Controale la domiciliu pentru 7 milioane de români: Poliția va verifica ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
De cand va spun ca oieru' face ceva pe Steaua... Numai la bani s-a gandit de cand s-a bagat la club !
stii cati vor fi?! cam tot cati sunt si acum - adica EXTREM de multi ;)
:)) :)) :)) eee lasa mei - a postat peste tot si in acest fel e foarte posibil sa gaseasca un nr. de trepanati care sa`l creada :))
Si ar fi atat de simplu pentru nemernic sa vanda Steaua si sa salveze ce i-a mai ramas din avere! Apropo, Dayro, se pare, iar a inceput sa joace bine fotbal. Intotdeauna am sustinut ca fotbalistii la Steaua sunt foarte buni. N-avem antrenor dupa Protasov incoace capabil sa-i foloseasca, iar asta din cauza lui Jiji.
EU ZIC CA CIOBANU ARE IQ= SUB NIVELUL MARII...SE SITUEAZA LA MARI ADANCIMI
ce tampenie . ati pus pe un blog niste argumente care cica v-au defavorizat. vrei sa postez 10 argumente ca la noi e mai bine ca in USA ? Doar argumente , contra-argumentele nu le postez , ca sa vedeti de ce in Romania se traieste mult mai bine decat in USA
Becali = Faliment...Acum inteleg de ce "s-a scapat" ca ia 3,5 mil pe Banel..."ca are deja oferta"...A pierdut increderea tuturor...Asa este cand pui un cioban sa conduca o nava amiral,o baga la fund imediat. Cat despre Mitica...lasa-ma si cu asta,vad meciurile pe acest final si ma iau de cap,trucaje,aranjamente,prietenii pe fatza,fara rusine...marca Mitica.Mai da Sulea bani pe drepturile tv data viitoare.
da' voi nu vedeti ca nu ne intereseaza prea mult ce aveti voi de spus? ce ati vrea sa vorbim cu voi avand in vedere ca va "cunoastem" de vreo 2-3 ani de cand au inceput baietii sa spele bani prin voi si sa va cumpere trofee? stati linistiti ca n-avem nimic de impartit, personal, cu voi, da' nu cred ca aveti dreptul sa emiteti pretentii la chibitzarie, cand voi pana acum cativa ani de zile apareati la rubrica Liga 3, acolo unde nu scrie decat scorul si primele 6 randuri de clasament
Pleaca de aici ca au fost mii de stelisti la voi i deal la meci Q!! Voi nu existati in deplasare !!! Dupa Boc , sunteti morti !!
amice, esti simpatic, sa stii ! serios :) avem nevoie de oameni cu simtul umorului. sa stii,insa, ca ce am postat eu acolo e purul adevar! convinge-te singur! o sa vezi ca ardelenii nu vorbesc prostii! avem dovezi clare, video cu comentatori din bucuresti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.