Alte știri din fotbal
Ioan Ovidiu Sabău are ambiții mari: „Eu la asta mă gândesc!”
0
Victor Dican a explicat ce a gândit în momentul tensionat din FC Argeș - Farul
0
Granzii din București atacă primul loc din Superligă! FC Argeș și Farul s-a terminat indecis
0
Mihai Stoica, despre calificarea Craiovei: „Cum poți să fii invidios pe o echipă care abia acum ar ajunge să joace în grupele de Europa League?!”
5
Știri din fotbal internațional
Debut perfect pentru Drăgușin! Pasă de gol și calificare la pas pentru Fiorentina în Cupa Italiei
0
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Kylian Mbappe face declarații cu subînțeles: „Mourinho chiar știe cum se câștigă. Percepe foamea de trofee!”
0
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
1
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Deci jucatorul (si personalitatea fotbalistica) cel mai mare din Romania nu merita respect, pentru ca un *** anonim catine spune asta. ***, mai ia o ceasca de tuica, sa uiti de ratarile din viata.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...nu i asa ca tu esti destept ...ai o parere excelenta despre tine ...oare de ce nu te baneaza gsp ul pentru ura impotriva romanilor ?
...nici cu al tau ...tu incurajezi aranjamentele ...
Daca tot vrei sa faci pe corect(or)ul, ia de aici ... danutcornel • 02 Aprilie 2024, 19:33 "sau mai saturat oameni de blaturile marelui rege hagi" :))) Sau la fratii tai dinamovisti, nu se aplica !? :((
să ceri bani în plus d-lui rege, asta da, e direct infracțiune de lezmajestate, se știe că regii au arici la buzunare, de pe vremea Regelui Soare
Hagi nu merita respect... cine merita? In niciun caz acesti ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Suparari" dupa omenie.
Hagi crede ca in Anglia baga guvernul bani in Premiere League. Salariile imense din Premiere League sunt o afacere privata nu bani de la stat. Statul trebuie sa bage bani in sportul de masa, nu in cel privat. Si in stadioane si sali de sport.
Este looserul “programat “ …
NORMAL că nu merită … cum să respecți asemenea caractere ?!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.