Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Steaua va pierde campionatul datorita apararii.Dawa nu este fotbalist!Te cuprind fiorii când lovește mingea,nu știi unde va ajunge și la cine.Dar e lăudat de patron așa cum lăudat a fost Andrei Vlad.Aseară (am fost la meci) la faza de penalty numai el,altcineva nimeni, putea să scape situația de sub control.Sibian fiind dar cu ștate vechi de stelist am și plâns am și râs.Ambii fundași centali străini (nu am nimic împotriva străinilor) sunt sub valoarea fundașilor centali ai Sibiului.Haruț +Lixandru cred că ar fi peste nivelul etalat de formulele încercate până acum.
Flueran nu stie ca s-a schimbat regulamentul? Pentru fault in careu, in postura de ultim aparator, se acorda penalty si CARTONAS GALBEN, nu CARTONAS ROSU!
Păi și la primul gol tot tu ai greșit, ai plecat din zona ta aiurea, fără șansă să blochezi mingea, și a plecat acțiunea lor exact acolo unde ar fi trebuit să stai. Te apucă, peste 3 minute, tu fundaș central stânga, te-ai dus după un adversar până în tușa din dreapta. Nici un pic de disciplină nu ai și nici pe cineva care să țipe la tine. Nu e vina ta, e a celui care te bagă și a celor care nu te corectează.
Gol înscris repede, anulat (din nou) pentru un henț văzut doar de arbitri, 40 min. inferioritate numerica și penalti după o simulare clară. Eu cred ca Steaua a jucat bine in condițiile date. Dacă primea Steaua penaltiul ăla, explodau redacțiile de sport. Atacantul e atins cu mâna pe piept si cade in fata, cu picioarele secerate. Simulare evidenta. Dacă atacantul era ținut, ar fi căzut pe spate și, oricum nu ne arăta tălpile ambelor picioare.
Chiar estă ca si patronul care nu ti-a desfacut contractul din vara,
Citez din titlu: „Din vina mea am pierdut. Mă simt prost”. Unde exact a zis Dawa „Din vina mea am pierdut”? Ca din cate imi aduc aminte meciul s-a terminat 2-2. Nici macar titlul nu stiti sa-l scrieti corect.
Nu trebuia dat penalti la Dawa, cu atât mai puțin roșu! Atacantul își îndoaie picioarele când e atins pe piept de Dawa. Tinerea lui Dawa a fost nimic fata de tinerea premergătoare faultului lui Ajeti din meciul cu petrolul. Dacă toți au spus ca acolo nu trebuia dat fault in atac, trebuia penalti, ar fi culmea ca aici sa credem ca Dawa a faultat!
Pipereanul tot cerea sa i se aduca echipe pentru ca prin campionatul nostru nu-i opreste nimeni !! Iata ca au venit astia de la Hermannstadt si cu siguranta nu vor fi nici singurii !! Cfr este la trei puncte de ei cu un meci mai putin.
a fost mai clar penalty-ul din farul-steaua decât ăsta. avem o grămadă de găini în fotbalul românesc
Nu contest:)))au echipa:)))se bat la suprematia pr057ilor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.