Alte știri din fotbal
Moștenirea lui Daniel Bîrligea la FCSB » Cât a produs în comparație cu alți „killeri” din istoria clubului și cine mai e pe lista selectă
0
Răsturnare?! MM Stoica anunță o condiție esențială pentru transferul lui Bîrligea: „Altfel, nu se face!”
0
Câte abonamente a vândut Dinamo după startul campaniei pentru derby-ul FCSB
0
U Cluj nu se oprește din transferuri! După Szimionaș, încă un internațional român semnează
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Real Sociedad » Revenirea lui Mourinho pe „Bernabeu”: echipele de start
1
Pariu în conferința de presă! Ce va face antrenorul lui Ararat Armenia dacă o va elimina pe Universitatea Craiova
0
La 19 ore după calificarea în Liga Campionilor, Bodo/Glimt a avut meci în Cupa Norvegiei
0
Opinia lui Mutu despre transferul lui Bîrligea: „Eu asta cred, nu înseamnă că neapărat se va întâmpla”
2
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Ultima formă a legii salarizării: sporuri pentru profesorii cu 30 de ani ...
Libertatea
Toamna se numără șantierele în București. Marile lucrări care vor afecta ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu, despre generalul Pahonțu: Un ofițer bun. A făcut din SPP o ...
Libertatea
Nu îl cunoști pe randoom, opere complete? Dacă iar îi bătea Rapidul, nașii lor conform rezultatelor obținute de fcsb în fața Rapidului, nu mai comenta cel puțin 5 zile. Norocul lui e că s-a făcut bârsanul că nu vede acel penalty pt. Rapid în min. 82 unde se putea stabili , în cazul în care se dădea 11m și evident executantul rapidist îl transforma, câștigătoarea partidei.
Se lucrează greu în spatele cortinei pentru ca acel baraj între echipa din play off și play out să nu se mai joace.
Tu-n loc sa-ti vezi de FCSB, care-i deja Campioana mamaLigii, iti arde tot de vitan "abzresti" s-atunci te mai miri ca dinamovistii pandesc fiecare pas gresit al vostru, mai ales in CE, care vor incepe la vara !? :(((
daca bate astazi are sanse. mai ales ca uta si u cluj o sa le dea meciul celor de la vitan abzresti in ultimele 2 etape.
UTA! Intreaga lume sa stie de UTA, Batrana Doamna sa-nvinga iar, UTA! Iubirea-i fara sfarsit, UTA-i de neoprit, Joaca UTA! Cu toti din suflet strigam: Lupta UTA! Alee, alee, ale, aleee ... Alee, alee, ale, aleee! Tribunele-n Ardeal ne vor iubi si meci de meci alaturi vom fi! Alb-rosii suntem vom invinge orice-ar fi! Forza UTA !! Pentru noi doar UTA conteaza !!
...o echipa buna cu un antrenor excelent ...o echipa care joaca fotbal ...si se bizuie pe loialitate ...
Petrolul o sa termine pe locurile 7-8...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.