Alte știri din fotbal
Ultimatum pentru Nicolescu din partea dinamoviștilor: „E momentul să revoci decizia acum!”
0
Victor Angelescu, în direct: „Daniel Pancu va antrena la Rapid. E în top 3 legende ale clubului”
0
„Vă place noua siglă a lui Dinamo?” » Sondaj printre „câini”, la kilometrul zero al clubului: „Făcută în Paint, am ajuns bătaia de joc a tuturor!” vs. „Are semnificație”
0
Daniel Pancu se opune noului oficial de la CFR: „Șeful meu pe fotbal nu s-a inventat și nici nu o să se inventeze!”
0
Știri din fotbal internațional
Tensiuni la Real Madrid » Peste 100.000 de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
0
Pleacă de la Rayo Vallecano și semnează cu echipa calificată în Liga Campionilor
0
„Hagi e alegerea perfectă!” » Pariul lui Zeljko Kopic pentru echipa națională: „Începe o nouă eră”
0
Alt scandal pe „Bernabeu”! Antonio Rudiger și-a pocnit un coechipier
4
Lifestyle
Tensiuni la Real Madrid » Peste 100.000 de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
0
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
Ilie Bolojan, abandonat la o oră după moțiune. Liderii PNL care susțin ...
Libertatea
Cățelul care a fugit la meci! Proprietara l-a recuperat după ce l-a văzut ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, furios pe sondajele care arată o scădere masivă a sprijinului ...
Libertatea
aici suntem de acord si mai mult, ne trebuie si un antrenor, nu un agramat, habarnist, las si pervers....nu ma feresc s-o spun, asta-i parerea mea
In opinia mea va fi un retur echilibrat, probabil campioana se va decide in ultimele etape. Dinamo,CFR,Rapid crec ca vor lupta la titlu. Daca Steaua leaga 3-4 victorii posibil sa lupte si ea,la fel si Vaslui.
Nu am citit toate comentariile tale....incercam sa zic ca la steaua nu se va face performanta cat timp sta jiji acolo.(copos este in aceiasi oala). In sezonul asta au fost adusi jucatori tineri, de perspectiva dar sunt convins 100% ca in max. 4-5 etape incepe circul....oierul nu are rabdare cu nimeni si o sa strice totul asa cum a facut mereu......
Sa tii cu ste0aia doar pentru trofee e' ca si cand ai iubi pentru bani o femeie ...CEAUSEIL0R
lasa ca se da la Rapid cand dau pumni pe la spate, picioare....hai nu sari calul
sau invers
greseli de genul:g(ard-os) ii rupe piciorul lui bacila.cum sa dai galben cand trebuia eliminat din fotbal.ca a revenit dupa ce a vazut radiografia victimei nu mai conteaza.ideea e ca la steaoaia si cand paraie oasele de-abia se da un galben.dar ia sa numaram loviturile din preajma careului date pentru oi (nu pentru noi ci pentru oi)si sa vedeti ca la orice atingere oile cad secerat,de multe ori si fara sa fie atinse (vezi cazul cu fc brasov unde a fost si viciere).si apropo de vicieri:cand noi primim un penalty poate usor acordat (dar aici tre' sa ne uitam la toate penaltyurile acordate si neacordate si sa vedem si cui) la 2-0 nu o mai pui la greseli,meciul era castigat.daca era 1-0,da!
nu ai inteles nimic.... noi nu contam in returul asta in lupta pentru titlu, mai putin in meciurile directe, acolo vedem care-i treaba de ce insistati toti cu Steaua daca nu contam?
Ce idioti... Cum sa faci un asemenea clasament? Pai conteaza si ce greseli s-au facut. Degeaba lui Rapid nu i s-au dat 4 galbene, iar stelei i s-au dat 4 penalty-uri. Acest clasament e stupid si instigator.
Dupa 2 etape steluta face 2 puncte....nu o spun ironic dar o sa vezi ca asa se va intampla...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.