Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
prea mult tam-tam pe trecutul lui dinamovist , Marica este un jucator ca oricare altul , va curge multa apa pe Dambovita pana cand fotbalul va fi privit si la noi ca un spectacol , a trecut el Lampard dupa 13 sezoane la MC , Hugo Sanchez a trecut la Real dupa 4 sezoane la Atletico etc si n-a murit nimeni , dramele sunt altele , nu fotbalul
TRANSFER CU NUME ... Să-i întrebăm pe turci ce nume are porțelanul ăsta ...STEAUA ARE, ÎN SFÎRȘIT, UN GOLGETER ... Daaaa , 4 goluri în ultimii 5 ani ...UN PLUS DE EXPERIENȚĂ ... în traducere liberă , alt Ana Aslan ...ATRAGE FANII ... care fani ? Ăia cu nimeni la meci ? ...ÎNCĂ O VICTORIE ÎN FAȚA LUI DINAMO ... Nu-i nici o victorie , că milițienii s-au lămurit cu repatrierea rebuturilor , au făcut-o ani la rând și s-au făcut de cacao ... Decât cu răsuflați nedoriți de nimeni în Europa , mai bine cu copii din propriul club .
buna gluma aia cu golgeter ! daca vreo 3-4 goluri pana la vara asta inseamna atunci asa o fi
Echipa din acest moment a Stelei este una buna, daca nu sezonul acesta, sezonul viitor sigur Steaua o sa castige titlul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.