Alte știri din fotbal
Mesaj de forță în vestiar! Aproape de retrogradare, liderul a ieșit în față: „N-avem nicio șansă dacă vom arăta la fel”
0
Andrei Prepeliță: „Ea are un plus în lupta la titlu”
0
De ce tace Peter Magyar? Două scenarii negre pentru Csikszereda și Sepsi
6
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out
0
Știri din fotbal internațional
Șeful arbitrilor din Serie A, aviz de urmărire penală! » Procuratura îl anchetează pe Gianluca Rocchi pentru „complicitate la fraudă sportivă”
0
Doi foști adversari ai României ar putea fi antrenați de Cristi Chivu! » Nume nou pe lista de transferuri la Inter
0
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Dezastru pentru Rădoi la primul meci pe bancă
6
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Eu interpretez altfel aceasta fotografie, nu am vazut alte imagini , nu stiu de ce a fost ridicat acel asa zis suporter, dar banuiesc ca a vrut sa-i ofere flori lui Bozovici si el i-a dat tricoul ! Eu condamn acest gest indiferent de la ce echipa ar fi protagonistii ! Se intelege ca prin gestul lui Bozovici incurajeaza huliganismul si chiar il recompenseaza pe individ ! Asa ca ...titlul nu e bun deloc si nici gestul educativ pentru pustii rapidisti !
si mai ziceti de ce va zice lumea tigani ? Uitati va la ala !
Respect pentru comentariul tau !Huliganii ( indiferent de la ce echipa provin ) nu trebuie mangaiati pe crestet . Credeti ca l-au saltat pe ala pentru ca nu avea sapca ?
In oglinda te-ai uitat! Nu cumva esti si tu cam brunetel?
nu-i asa ca esti de la tara, adik SATEAN si ca tii cu steaua? cainele moare de drum lung si PROSTU' de grija altuia... vezi ca sunt multe articole despre steaua-comenteaza acolo- asta e un articol despre RAPID- nu ne intereseaza parerile oilor...FZR!!!
si care e problema? sa se pise toti negrii pe tine :)) in frunte cu ronaldinho
Somcherechi, Vasile Gheorghe, Petroesc, Buia..
Da bai ca noi am luat sampion lig si nu mai avem cu cine juca in liga unu din 1945. Ne injuram uscaturile din copaci, capisci ? Uite, stiu si un cuvant in italiana de cand cautam prin Genova fular cu STEAUA E NUMAI UNA - NE MANDRIM CU EA IN TOATA LUMEA. Din pacate, exista fulare pe care sa scrie un refren intreg.
Ciudat... Ma uit la poza asta si vad doar un alb, pe Bozovici.
bv. bozo respect maxim....ai o pagina speciala an cartea rapidului...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.