Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
porumbelu asta e belea rau.se va vedea la meciu direct cine e mai bun...cum s a vazut si in ultimii ani la meciurile directe cfr vaslui.merita si ei locu 2 anul asta dar drumul e lung si degeaba vin tare in ultimele etape sa faca impresie buna ca fotbalul e pe punctele luate in 34 etape...
Alpin mai esti pe aici, inca nu te-au bagat la ospiciu?
Esti suparat ca s-a gresit o data impotriva voastra, asa cum suntem si noi ca se greseste de 10 ori contra noastra. Nu ma plictisi atat cu penalty-ul acela, datele statistice vorbesc ! sunteti cea mai ajuta ( a ce citi "furati cel mai mult") din campionat.
Foarte bine ca iti sustii echipa favorita. Dar, de ce te comporti exact ca cei pe care ii critici?!? Ai vazut meciul de la Vaslui, in returul trecut? Ai vazut penalty-ul neacordat CFR-ului in min. 87? Daca arbitrul - stelistul Tudor! - ar fi fost corect, acolo se termina campionatul.
Imi amintesc ca, in primavara, la Vaslui, CFR Cluj a fost ajutata de arbitru prin neacordarea unui penalty - recunoscut si de Porumboiu! - in minutul 87!!! Cam asa a fost "ajutat" CFR-ul tot sezonul. Cu asa "prieteni" printre arbitri, ne dorim numai dusmani!!!
Nu ne intereseaza disputele verbale intre patroni. Ne intereseaza meciul pe teren. Daca CFR ne fura iar cu arbitraje, aste nu o sa mai fie o surpriza. Daca se va arbitra corect, sansele sunt impartite, va castiga echipa mai buna. In rest, totul e cancan. Isteriile unor separatisti maghiari care comenteaza aiurea si insultativ catre echipa Vaslui, patronul si suporterii...astea sunt frectii la picior de lemn. HAI VASLUI! HAI ROMANIA!
Sunt clasamente care arata CLAR ca voi de fiecare data cand ati castigat campionatul ati fost ajutati de arbitri, iar noi dezavantajati. Dar daca esti ingust la minte, bineinteles ca crezi doar ce vrei tu, daca ar fi dupa gloata ta de maghiari, ar trebuie sa inghitim toate furturile si sa nu ridicam totul ca nu ne comportam civilizat. ~jet
Saracu...asta iar sa erbicidat .
mai taci drecu din gura si comporta-te ca un patron de club in puii mei sau du-te inapoi la gainile sau pe campurile tale si lasa-ne. Nu poti sa taci o etapa....o etapa in care sa nu comentezi de arbitri? asta e pentru toti patroni de club care au gura mai mare decat buzunaru ....mai bagati un pumn in gura si unu in buzunar dupa bani ca ne demonstram valoare in cupele europene unde o sa fim ca bulgarii cu 0 echipe. ce primavara europeana, investitie europeana pentru primavara.
badea;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.