Alte știri din fotbal
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid”
1
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
1
Urmărește Rapid „hattrick-ul” la transferuri? » Părțile implicate neagă vehement mutarea
3
Știri din fotbal internațional
Unul dintre cei mai buni jucători din Europa a ajuns de nerecunoscut » Se scuză cu fotografii editate, dar antrenorul „l-a dat de gol”
1
Atletico Madrid - Barcelona, derby-ul etapei 30 din La Liga
0
Pep Guardiola, mesaj clar pentru titularul său: „Dacă nu e fericit la Manchester City, trebuie să plece!"
0
Pista Radu Drăgușin revine puternic în atenție la vară: „Oportunitatea e oferită de prețul fixat de Tottenham!”
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
Abia astept sa te vad dus. Duplicitarule!
Respect Sabau ! Nu poți merge tot asa cu jucători " Expirați " ,Refuzați de alții, la care mai mult te " chinui " sa le ții tot timpul lecții sa le explici sa fie " Profesioniști " ! Trebuie jucători cu adevărat ,care își doresc Performanta ,Devotament ,Ambiție, joaca fără frica de adversari ,vor sa fie campioni ,etc ! Altfel de ce te- ai apucat de aceasta meserie ! " U " Cluj nu este un Centru de "Cei 3 R " ( cum era denumita mai demult ,reciclare ,refolosire,etc ,a tuturor Rebuturilor ) ! Nici Azil de vârstnici ,etc !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.