Alte știri din fotbal
Dinamo - Motor Lublin, al doilea amical al verii pentru „câini” » Echipa de start aleasă de Nuno Campos
1
Pancu nu poate face nimic » Se întoarce la Rapid doar ca să-și rezilieze contractul
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
2
Credea că vine la U Cluj, dar e aproape să fie deturnat de un alt club de play-off: „Vreau să joc”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Săpunaru și-a ales favorita la Campionatul Mondial: „100%! Dar ați văzut și Argentina ce echipă are...”
0
Mauricio Pochettino i-a cucerit definitiv pe americani » Decizia aflată înaintea duelului din „16-imi” cu Bosnia!
0
Columbia - Portugalia și DR Congo - Uzbekistan, final incendiar în grupa K de la Mondial » Echipele probabile
0
Iranienii au mai lăsat o scrisoare în vestiar: „Asta valorează mai mult decât un meci trucat!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
Parca va bateati prin Divizia B! Stai la locul tău!
Vezi intrarea de K1 a lui Edjouma din meciul cu Voluntari unde a arbitrat Radu Petrescu si o sa vezi in ce hal a tras cu FCSB...toata lumea din fotbal a zis ca nu ai cum sa nu dai rosu la o asemenea faza si minim 3-4 etape de suspedare!
De ce minti ca era minutul 90? Faza cu Edjouma a fost in minutul 83,poti sa te uiti pe flashcore...ramaneau cel putin 10-12 minute cu prelungi in care FCSB juca in 10 si putea sa fie egalata...ai uitat meciul disputat cu o etapa inainte cand FCSB conducea cu 2-1 pe Farul si a ramas in 10 in minutul 90 cand a fost eliminat Dawa si a pierdut cu 2-1??? Sa nu mai zicem ca Edjouma in loc sa fie suspendat a jucat etapa viitoare cu Craiova si a inscris singurul gol al lui FCSB in acel egal 1-1...Radu Petrescu este arbitrul lui FCSB,cei de la Farul ar face bine sa ceara alt arbitru sau sa arbitreze Kovacs pentru ca este nr 1,altfel o sa fie dezavantajati grav de Radu Petrescu!
doar voi stiti cel mai bine,ati furat 5 campionate si sunteti pe minus cu vreo 30 de milioane de euro. falimentul bate la usa.
Comentariu care dovedește iubirea GSP pentru Steaua din liga 1....
Arbitrajul lui Radu Petrescu de la Craiova Steaua este doveditor pentru eticheta antiSteaua a GSP !!!! Penalty-ul pe care ei îl dau inventat a fost confirmat de Crăciunescu !!!Daca vă aduceți aminte de dezbaterile la faza Bancu Companio...La acest meci a trebuit să intervină Becali pentru a arata la toți specialiștii care nu vroiau să vadă un penalty clar la o fază în care Companio a fost luat de gât și trântit în careu.Craciunescu a confirmat ambele penaltyuri la Companio in direct la Digi !!! La primul a spus că Bancu face 2 pași spre Companio și nu a stat pe loc cum ,,vede,, GSP...Nu este singurul meci în care GSP și majoritatea specialiștilor nu au vrut să vadă lucruri evidente...A fost celebrul meci de la Arad unde Steaua trebuia să aibă 2 jucători în plus până în minutul 26...Pop era sa i rupă piciorul lui Popescu dar GSP l a făcut erou pe Pop...GSP , din păcate pentru voi meciurile se dau la tv ..
Nu se teme….stati relax! E aranjat totul.
Manipulare prin presa. Se pune presiune pe arbitru cu scopul sa greșească în favoarea Fcsb, fiindu-i frica de reacția presei. Oare daca și Farul, Cfr, Dinamo,Rapid,Petrolul și celelalte echipe " profesioniste" ar avea un dîrector angajat al trusturilor de presa, cum ar arăta ziarul? Ca in curtea blocului.....dar macar acolo puneau suflet.....
de ce minti bai ***? tu vezi-ti de vitanul tau barzesti ca se desfiinteaza imediat. lasa tu Steaua din liga 1 in pace.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ii depasesc detasat prostii care au cotizat pt. ca o echipa, aia pe care cica o sustin, sa retrogradeze.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.