Alte știri din fotbal
Basarab Panduru își pierde răbdarea cu titularul din Georgia - România: „E prea de tot!”
0
Gabi Balint, dat pe spate: „Trebuie să fie principalul titular la națională”
0
Găselnița lui Gică Hagi a împărțit lumea fotbalului din România: „Nu bun, foarte bun!” » Craioveanu: „Să nu se supere pe mine...”
0
Note GSP la Georgia - România » Cât a primit Gică Hagi la startul în noul mandat și cum s-a descurcat Ianis: „Cvasiabsent!”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid face primul transfer al verii » Acord total cu fotbalistul lui Chivu
0
Luis Diaz s-a răsfățat înainte de Mondial » Accesoriul de lux cu care starul lui Bayern se va afișa și în Mexic!
0
Cum s-a terminat amicalul de lux Croația - Belgia
0
Alt club din Pemier League schimbă managerul! » E favorit să-l înlocuiască pe Jose Mourinho la Benfica
0
Lifestyle
Cea mai bine vândută mașină din China s-a reinventat! Costă sub 10.000 de dolari
3
Escapadă romantică înainte de a veni la reunirea lotului. Noua iubită a stoperului de la Tottenham e model
0
„Îl devorează cu privirea” » Cu cine a fost surprinsă dansând iubita lui Kylian Mbappe
0
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
31
Ministrul Muncii explică de ce vor pierde militarii norma de hrană și ce se ...
Libertatea
Presa maghiară anunță un posibil blackout în România. Cât de real este ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Presa germană titrează la unison: România oferă Rheinmetall cel mai mare ...
Libertatea
ura in mare masura este promovata de jurnalisti ca tine. ji.d.a.n avortat.
e mai greu sa intelegi tu.de atunci nu au mai avut deplasari in bucuresti unde sa nu ia punct.....creier lipsa
Ar trebui sa apreciezi totusi ca nu v-am facut zzingani, NU ?
Rivalitatea cu Rapid a aparut dupa ce-a venit Mucescu la ei. Cine cunoaste , stie.
Daca nu aveti L O O K TV in Grila de programe..Intrati pe WORLD LIVE STREAMING(scrie asa in GOOGLE).Simplu! Astazi Rapid Bucuresti vs Steaua Bucuresti Live Streaming! ..
Si de ce cantau atunci "Steaua si Rapid se iubesc la infinit" inainte de 1989? Unde era "ura" atunci? Culmea, toti rapidistii batrani urasc dinamo, nu Steaua. Cum se face asta? Nu ma refer la corsicanii din 2014 care nu stiu pe ce lume sunt, ma refer la ADEVARATII fani ai rapidului, cei care mergeau in deplasari in divizia B inainte de 1989, oameni care iubeau echipa si culorile nu aruncatorii de "lichide" din ziua de azi care se bat intre ei.
Greselile sunt din cauza tastarii rapide, n-are nici o legatura cu limba romana, penibilule !
9. 3 ani, 9 luni şi 9 zile au trecut de la ultimul meci al Stelei fără punct luat pe terenul altei echipe bucureştene (Dinamo-Steaua 2-1, 17 octombrie 2010)....astia au preluat aceste statistici de undeva, statistici destul de vechi dupa cum se vede, ultimele puncte luat pe terenul altei echipe bucurestene au fost pe 01/03/2014.
wow,IQ_ul echipei tale favorite e f ridicat,cu indulgenta ajunge la peste 50,super-creiere!!...pacat ca isi irosesc timpul jucand fotbal!:)))))))))
@ inginerul. stai linistit ca nici tu nu esti mai departe de el. invata in primul rand sa scrii. chiar daca esti moldovean trebuie sa scrii totusi corect. Mi-e mila de tine ca iti dai cu parerea pe aici si nu ai nicio gara cu limba romana ci doar cu rapidul...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.