Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Stelist analfabet..:)) si mai va dati mari ca nu sunteti tigani =))
daca-i impresariaza mata, problema e rezolvata!
nu pierde timpul, ia abecedarul la rost si vezi sa nu stie mata, ca-ti taie portia!
mata stie ca pierzi timpul pe net?
Du-te ba la scoala invata limba romana, parca esti Agramatul nr 1 de pe forum , Logan 4 clase , dementul care nu poate posta corect o propozitie simpla dar are conturi cu toate cluburile .
STEAUA=CEAUSESCU!!!!
ar fi perfect pt steaua
Analfabet !!!
sa dai jucatorul printre cei mai buni de la echipa cu 1mil euro inseamna ca esti an foame de bani . bokila face cel putin 3 mil euro si sigur va lua Petrolul suma asta daca al da afara. iar lui steaua ai ceream 5mil de euro pentru k este un adversar an campionat.
acum se vede daca walter vrea performanta,daca al cedeaza asa usor pe bokila . 1 antaresti adversari din campionat. 2 de ce nu vinde afara ca Panduri. 3 degeaba ocupam locul 3 daca vinzi cei mai buni jucatori nu o sa treci nici macar de primul tur in Eurola L. 4 atmosfera la club o sa se strice ...fanii o sa fie deranjati ..(pentru ca pleaca la steaua)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.