Alte știri din fotbal
Csikszereda se impune „italienește” cu Metaloglobus » Formația din Pantelimon este condamnată la retrogradare, iar postul lui Mihai Teja este în pericol
2
UTA - CFR Cluj, meci cu implicații uriașe la play-off » Gol anulat în minutul 3
1
Când se pun în vânzare biletele pentru Turcia - România » Prețul unui tichet
0
Primarul din Slatina, când a aflat că Niculescu semnează în Superliga: „Eu și Claudiu aveam o înțelegere”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
1
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Gata, se face! Kurt Zouma și-a dat OK-ul și semnează, după experiența eșuată din România
0
Premier League spulberă tot! » Sumele amețitoare investite de englezi + prăbușire neașteptată pentru LaLiga!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Cezărică, mai faci mult pe prostul??? Dar stai, tu chiar ești de fapt..!
Dragoș Nedelcu nu apare nici pe lista de plecați de la Viitorul și nici pe cea de veniți la Fîcîsîbî? De ce, că doar Gigi l-a cumpărat cu ceva bani, ba a mai și plătit suplimentar procentele pe care Hagi le putea pretinde dintr-o viitoare vânzare. Lovitură de tun, nu altceva!
articol pt hateri ...
Am la orice ora o rezerva de 100 de conturi, de pe care nu am postat niciodata. Nici nu le stiu macar prostalaii.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ziceai ca ai ramas cu vreo 3 conturi. Acum le-ai inmultit cu 100 iara :)))))
***, cate conturi iti mai faci ma ? te baneaza baietii la greu, da' tu mai bagi cate un cuvios de la muntele athos. gigi ti l-a recomandat :))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
prostalaul de mai jos, valeri prostaev, e catalyna si adrian?
Iar nu pot sa vad Viitorul, meciurile puse duminica seara sunt moartea audientei, sunt filme, seriale, a doua zi ai serviciu, nu-ti mai arde sa-ti chemi prietenii la o bere la meci, nici nu-ti vin. Sper sa-i incurce Hagi, la cat de prost joaca un egal ar fi mana cereasca pt FCSB.
Ce ? fc fcsb a pierdut 10 jucatori de la ultimul meci cu viitura ? pai pe 21 martie o sa piarda tot clubul :)))))) Dar stai...ramane lacatul ! :)))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.