Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Madrilenii, plini de nervi la Munchen! Bellingham a rostit doar două cuvinte la zona mixtă
0
Vincent Kompany, după ce Bayern a răsturnat scorul cu Real: „Ar trebui să ne asculte și pe noi”
0
Alvaro Arbeloa e resemnat: „Voi înțelege pe deplin orice decizie va lua clubul”
0
Decizia luată de Florentino Perez, imediat după ce Real Madrid a fost eliminată din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Parerea mea e ca nu s-a aruncat intentionat dupa arbitru,erau multi in zona aceea, dar nu trebuia sa se intample asa ceva. Noi ca si suporteri, indiferent de echipa, trebuia sa sa ramane calmi si civilizati si sa dam dovada de bun simt. Meciul a fost foarte frumos, ati vazut si voi. A fos doar un cartonas galben. Nu a fost scandal intre jucatori. Chiar linistit jocul. Pacat ca s-au ajuns la astfel de momente. Nu trebuia. Voi ati pierdut meciul, nu arbitru sau jucatorii. Voi!! Bravo!! Frumos.
a "furat"degeaba cfr-ul in tur.....au vrut sa faca ca dinamuii anul trecut.....sa-si asigure puncte multe avans cu arbitrii inca din tur....steaua e "specialista" pe final .....dar in seara asta singurii vinovati sunt inconstientii care au lovit un arbitru aruncand spre stelisti
sursa media da unde te crezi...=)) in fifa 08 sa se joace 20 de min de la 1-0 pt rapid... e 0-3..gata..obisnuiti`va cu ideea...pac pac..magie 0-3 ..pac pac =))
slugi care protejati blatu ce puneti "nu intra" in loc d w w w?
Copos a declarat ca scoate echipa de pe tern daca greseste arbitru , el de ce sa nu poata iesi daca gresesc suporteri ! ! ! Imi pare rau ca sa terminat asa dar s-a vazut clar cum tot meciu zburau brichete si alte alte obiecte pe teren.
pac pac... o magie pac pac.. 0-3 pac pac.. =)))... FORZA Steaua!!
www cancan ro
nu cred ca e vina stelei....cel mai bine ar fi fost sa continue meciul,fara suporteri,daca suporterii au fost problema. Sunt stelista,vroiam ca Steaua sa castige,dar nu asa, cel mai bine ar fi sa se continue meciul din min in 73la scorul 1-0 pt rapid
la fel iti dorim si noi tie si tot neamului tau de poponautzi nespalati. Sa nepisham pe tine si sa-ti dam foc!!!!
si vazand yo ca subiectul asta e atat de controversat, ma gandii sa mai bla, bla, bla o leaca pe tema asta. eu zic asa: Mircea Rednic sa revina asupra deciziei si sa continue cu Rapid. Liga sau Federatia... cine ia deciziile in cazuri d'astea sa mediteze mai mult si sa nu se gandeasca la Copos ci la cazul de fata in sine... :D ce rau sunt! in fine, Becali sa admita ca a pierdut si ca in final totul e o minciuna, chiar si el...:P in rest, toate bune si frumoase! Hai Dinamo!!! Sanatate!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.