Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lisav Eissat e dorit în Anglia » Clubul dispus să plătească 2,5 milioane de euro
0
Zlatan Ibrahimovic a dat declarația zilei după Franța - Paraguay: „Eu aș fi primit 4-5 cartonașe roșii”
0
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
0
Chelsea s-a despărțit de un jucător! Fabrizio Romano a făcut anunțul: „Here we go!”
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Avioane NATO, ridicate de urgență la granița cu România. Ce s-a întâmplat ...
Libertatea
Donald Trump, la limita rasismului într-o postare despre Europa: „Când ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Maia Sandu caută premier, după ce Alexandru Munteanu a demisionat în plin ...
Libertatea
nesimtitule!!!! mars diaconule la rahat!!! iar becali apasa pe butoare.. cu timpu` incep sa urasc si mai mult steaua... la fel ca pe vremea comunistilor e acu`
Pt Parpandel: Jmechere, daca te-ai fi uitat pe Realitatea TV, ai fi vazut ca s-au difuzat niste imagini de unde se vede clar cum arbitrul a fost lovit in cap de un obiect. Pt Ake: cine ti-a zis tie ca arbitrul trebuia sa acorde 3 minute organizatorilor? s-a anuntat , si nu odata , la microfonul stadionului sa nu mai arunce cu obiecte , dar asta e: rapidistii sunt prea redusi ca sa inteleaga ce li se spune
pt. aurolacul fan.Steaua oare maicata e stelista?? daca nu - incepe cu ea!!
daca nu se va modifica situatia clasamentului afisata pe site-ul www.gsp.ro vor fi luate masuri, respectiv se vor aduce acuze de informare eronata a maselor. Si va trebui sa imi scuzati expresia neacademica, dar tindeti spre cretinism...
ba voi sunteti batuti in cap ce obiect vreti sa vedeti nu sa vazut la TV la dat de 1000 si 100 de ori arbitru nu cred ca la un meci trebuie sa culeaga de pe jos ce arunca suporteri, el are de arbitrat un meci si daca ar sta sa culega de pe jos obiectele cine mai ia decizile arbitrii tusieri fiti seriosi si nu sariti in sus degeaba asa ca calmativa suporteri vau tradat
daca se juca in gheancea in lingeati in fund gura mica....totusi FORZZA RAPID!!!
Cat de penibil poti sa fii sa declari ca a fost un stelist cel care a aruncat? La tribuna II majoritatea locurilor sunt ocupate de catre abonati. Evident ca acestia se cunosc intre ei. Am vazut cu totii la televizor imagini din acel sector si toti de acolo erau cunoscuti si rascunoscuti de prin reportajele de la televiziuni. Cum se putea strecura acolo un suporter stelist fara sa fie linsat sau macar bagat in spital dupa ce a aruncat cu obiecte?
mah becali, ai zis ca-mi dai 10.000 de euro daca-l nimeresc in cap pe albitru si amu nu mai raspunzi la telefon ??? scoate bani mah ca te dau in gat de nu-mi dai
daca te-ai simtit rau de ce nu ai bagat arbitru de rezerva ? cati bani ai luat de la becalii ? vine pastele, sa-ti iei lumanari si tamaie tu si javra care ti i-a dat.
in primul radn nu cre k au vrut sa arunce in deaconu ci in lovin sau dica...dar l-au lovit pe el...si a doua oara tot in lovin au aruncat...in al doilea rand dak in anglia italia sau oricare tara...il loveeau pe arbitru astia opreau meciul instant nu mai ziceau nimik.frate astia care tot sariti la gatul lui jiji inseamna ca el e cel care conduce tara..el cumpara arbitrii el pune suporteri falsi el apasa pe butoane...sa-mi bag pla mare smecher:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.