Alte știri din fotbal
FCSB și-a trimis jucătorul în „B”: detaliile transferului
0
Tudor Băluță, după ce Universitatea Craiova a pierdut cu echipa de liga a treia: „E normal”
0
Lovitura începutului de an la Dinamo! Kennedy Boateng a spus „DA” și semnează: „Urmează să punem pe hârtie”
3
Mihai Lixandru, din cantonamentul campioanei FCSB: „Ne gândim doar la asta!” + Ce zice de plecarea lui Șut
0
Știri din fotbal internațional
Tottenham - Aston Villa, în Cupa Angliei » Radu Drăgușin, din nou pe banca de rezerve
0
Ousmane Dembele a refuzat oferta lui PSG » Care este dorința Balonului de Aur
0
Start în Al Akhdoud - Al Ahli, în Arabia Saudită » Debut infernal pentru Marius Șumudică
1
Răsturnare: Mirel Rădoi NU mai semnează! Comunicat oficial
0
Lifestyle
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
0
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
8
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Motivul pentru care Donald Trump vrea Groenlanda cu orice preț. „Dacă nu o ...
Libertatea
Momentul în care Trump citește din greșeală cu voce tare un bilet primit de ...
Adevărul
Excentricul Salvador Dali a jucat fotbal cu legendele Barcelonei. Artistul ...
GSP SPECIAL
Polițistul italian a dezvăluit de ce l-a ucis pe Sergiu Țârnă, moldoveanul ...
Libertatea
nare ce cauta alde bricheta la derby ,cei de la dinamo ar trebui sa-l refuze,se vede ca se face totul sa castige steaua,acum trebuie sa se agite turcu si ceilalti ,dar tac,nu cumva aceasta tacere spune ceva.
va face praf deaconu, e la fel ca , corpodean pt. voi cateilor
CATA IRESPONSABILITATE, CAT INTERES, CATA MIZERIE.......ARBITRUL ASTA TREBUIE EXCLUD DIN FOTBAL
Pentru toti cunoscatorii care-si expun "parerile": acordati-i o sansa omului si lasati-l sa-si faca treaba...dupa meci, daca va fi ceva, urlati cat va tine gura...sunt mult mai mari bubele fotbalului si ale arbitrajului decat faptul ca Deaconu se antreneaza pe ghencea... acum oricum nu mai schimbati nimic..si retineti: in toate derby-urile de oriunde au fost si vor fi faze controversate...asa ca ma indoiesc ca arbitrul va iesi bine dintr-un astfel de meci...ganditi-va ca sunteti in lo
super 2 arbitri de casa ai stelei, doar trebuie recuperate punctele
asa cum a arbitrat si anul trecut in cazul "bricheta" sau in turul anului trecut in cazul "moneda"
Numai niste orbi nu vad ca toata campania anti Steaua, din presa si de la televiziunea voiculesciana, are menirea de a duce sansele Stelei in groapa catre "0". Delegarea lui Diaconu la acest meci de catre cateii de serviciu de la FRF, Lupescu si Prunea, nu face decat sa confirme ca Steaua pleaca cu handicap din start. Cum poate sa arbitreze obiectiv un arbitru acuzat de toata lumea ca este stelist? Evident, antisteaua, ca sa demonstreze contrariul. Aveti minte, judecati..
CACATEILOR, ATI PUS-O...DACA O SA BATA VANTUL MAI TARE, O SA CADA MIZERIA AIA STELISTA PE TEREN, O SA VA ZICA CA N-ATI PUS PARAPET ANTIVANT SI O S-O LUATI CU 3-0...IN FOND VA MERITATI SOARTA, TOT COMUNISTI SUNTETI SI VOI
sa vezi beleaua dreacu cand o vede asta o punga ca vine spre teren...sau niste baloane sau cartoane sa vezi cum o ia la fuga pt steaua....mai da si un lovin cu hai fluiera odata ca ne omoara astia si aia e....:))
Nu se poate sa arbitreze hotzul asta...Nu se poate! x( asta ar trebui sa arbitreze cu progresu-concordia,nu dinamo steaua!Pai deaconu a facut praf meciu rapidistilor,si voi il puneti intr`un derby...mie rusine de voi ma,si voi vreti sa crestem in valoare!Cine pune cu mn un pariu ca dak din caleria stelista o sa se arunce cu brichete si alte prostii,meciul va continua? Incredibil!adevaru ca si tudor a facut praf meciul lui cluj cu seaua x(
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.