Alte știri din fotbal
Scene impresionante în UCL la Barcelona și Paris, în memoria lui Mircea Lucescu
0
Edi Iordănescu a publicat „o poză cât o mie de cuvinte”: „Doi s-au dus, și parcă erau nemuritori”
0
Mircea Rednic, discurs printre lacrimi la priveghiul lui Mircea Lucescu: „A venit și mi-a zis: «Crețulică»...”
0
Galatasaray, gest de suflet pentru Mircea Lucescu la meciul din Turcia: „Nu te vom uita!”
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Atletico Madrid: Istvan Kovacs, protagonist! GOL superb din lovitură liberă în minutul 45
0
PSG - Liverpool, meci de gală în sferturile Ligii Campionilor
2
Braga și Real Betis au dat-o „la pace” în primul sfert din Europa League: Antony, aproape să aducă victoria în prelungiri
0
Problema neobișnuită afectează tricourile de la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
5
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Coșmar de Crăciun: o fetiță de 7 ani, ucisă de livratorul care îi adusese ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
huo,se vede ca nu avem presedinte
TITLUL CORECT ERA: Lucescu revine la un meci al Galatiului la 6 ani de la cazul 007
Diaconu a venit si pleaca cu echipa Crapid.Halal delegari de mister Craciunescu.
Sa nu ingaduiasca Dumnezeu sa ajunga la meci!
Mai rahat cu ochi...dup nick-ul tau se vede cat esti de necioplit! Reprezinti suflarea becaliota cu cinste si mandrie Bravo tie!
......in teren au mai fost aruncate bucati de beton , telefoane mobile si pungi de seminte . Cat puteti sa mintiti si sa dezinformati asa ca sa nu va mirati de ce va injura lumea . In al doilea rand din imaginile tv de astazi de la casele de bilete de la National Arena oamenii de la coada erau in majoritate covarsitoare de etnie RROMA de unde concluzia ca toti ti ganii din Bucuresti sunt mari fani Steaua !!! Rugam administratorul stadionului sa suplimenteze numarul de LUCSI al nocturnei deoarece intunericul va fi mult mai persistent in tribune iar mancatorii de seminte risca sa se muste de degete !!!
Daca ramane DEACONU sa arbitreze, pt Rapid va fi vai si amar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
da...iar bricheta... nu cred k va gresi...pt k dak o face...iese iar mare scandal! insa eu am o alta curiozitate... HATEGAN IAR O ARBITREAZA PE DINAMO!? cre k are in cariera sa jumatate din meciuri...cu dinamo! foarte ciudate delegarile!
Iar vine cretinu' asta .Craciunescu ,daca greseste ,jar mananci!!! Sa nu mai arbitreze nenoriocitu'asat de oier!!!
ce sa caute nenorocitu asta la meciul cu Rapid
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.