FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB

Debut fără cel mai important susținător al lui Dică! MM nu va putea sta pe banca în această seară

Articol de GSP - Publicat duminica, 16 iulie 2017 12:11

MM Stoica, directorul sportiv al celor de la FCSB, a fost suspendat o lună de Comisia de Discplină a FRF pentru incidentele create în timpul partidei din ultima etapă din play-off, cu CSU Craiova.

Oficialul echipei roș-albastre își va ispăși suspendarea începând cu startul campionatului, astfel MM nu va putea sta pe bancă în această seară.

Partida va începe de la ora 21:00 și va putea fi urmărită în format liveTEXT pe GSP.RO, dar și în direct la TV Digi, Dolce, Look.

CE S-A ÎNTÂMPLAT

Mihai Stoica a avut o reacție nervoasă la finalul meciului cu CSU Craiova de pe 13 mai. Managerul sportiv s-a dus în vestiarul arbitrilor și le-a reproșat faptul că a fost eliminat în timpul primei reprize.

El a bătut cu pumnul în pereții vestiarul arbitrilor, iar după ce a fost dat afară, s-a dus într-o încăpere rezervată antrenorilor și a trântit câteva lucruri, a înjurat și a țipat. În plus, MM Stoica a înjurat și un oficial al Ligii, care trecea întâmplător prin zonă.

MM Stoica a fost trimis în tribună după ce la golul de 3-0 al steliștilor s-a dus banca oltenilor, i-a înjurat și le-a arătat semne obscene acestora.

Citește și:

DETALII AICI DESPRE MECI: liveTEXT de la 21:00 FCSB, debut cu Voluntari! Vezi primul 11 aliniat de Nicolae Dică

Decizie de ultimă oră înainte de FCSB-Voluntari » Echipa lui Dică a făcut anunțul pe facebook

Citește și:
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
Superliga
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
Ea e artistă cu milioane de vizualizări, el e fotbalist în România! Cuplul care nu se mai ascunde: imaginile postate
Altele
Ea e artistă cu milioane de vizualizări, el e fotbalist în România! Cuplul care nu se mai ascunde: imaginile postate
Gloria Bistrița s-a calificat într-un mod FABULOS în „sferturile” Ligii Campionilor! So Delgado, prestație rar văzută în handbal + următoarea adversară
Handbal
Gloria Bistrița s-a calificat într-un mod FABULOS în „sferturile” Ligii Campionilor! So Delgado, prestație rar văzută în handbal + următoarea adversară
CSM București își construiește sală multifuncțională! Cât costă și în ce zonă a Capitalei va fi ridicată
Handbal
CSM București își construiește sală multifuncțională! Cât costă și în ce zonă a Capitalei va fi ridicată
FOTO Cel mai mare food hall din Europa de Est, în România. Este dezvăluit primul val de branduri
Profit.ro
FOTO Cel mai mare food hall din Europa de Est, în România. Este dezvăluit primul val de branduri
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Adrian Porumboiu, dezlănțuit după Turcia – România: „Vrem să batem cu ăsta? Nu ți-e rușine, porcovane?”

„Imigranții l-au băgat în comă în 5 minute!” » Neamțul celebru din România critică DRASTIC Germania: „Acesta e adevărul! Sunt creștin, nu vreau să fim țară musulmană”


Comentarii (5)
1048432045196571
Neculaescu Mircea  •  16 Iulie 2017, 15:20

Nicolae Veres, bai *** cine ti-a pus creionul in gura ba?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

capca1
capca1  •  16 Iulie 2017, 14:53

Păi, e simplu, din cele trei meciuri pe care le prinde Dică la Steaua, MM pierde două: ăsta, de-acum și al treilea, adică ultimul al lui Dică, că MM o să-și dea seama că Jiji e cel mai bun și are dreptate să-l demită pe antrenor.

rakanishu
rakanishu  •  16 Iulie 2017, 14:50
Postat de xftw pe 16 Iulie 2017, 14:04

Ce dur e Mimisor... Oare ii este dor de facultate?

Ar cam trebui sa se intoarca acolo...ce bine era fara el...si cu oieru tot acolo.

Vezi toate comentariile (5)
Comentează