Alte știri din fotbal
Vești dure de la Floreasca, după accidentul în care a fost implicat Dinamo 2: „Traumatism cranio-cerebral grav. Intubat și ventilat mecanic”
0
Căpitanul lui Hermannstadt, mărturie incredibilă: „Eram echipați în vestiar și am aflat că echipa se desființează”
0
După calificare, au venit și banii » Veste importantă pentru jucătorii de la CFR Cluj
2
Ce a spus Coelho înainte de meciul cu Petrolul: „Cu tot respectul, au anumite lucruri bune, dar...”
1
Știri din fotbal internațional
Acțiunile Adidas au o prăbușire istorică! » Cheltuielile de marketing pentru Mondial „au scăpat de sub control”
0
Arbitrul de la Slovacia - România o va conduce pe Craiova în Europa League » Cine a fost delegat la CFR Cluj
0
Lovitură primită de Chelsea pentru încălcarea regulilor FA: transferuri blocate, depunctare și amendă
1
Genoa, comunicat după ce GSP.ro a publicat dosarul de la Securitate al lui Dan Șucu
5
Lifestyle
Așteptarea a luat sfârșit: astăzi s-a jucat primul meci în Sala Polivalentă din Tulcea! Imagini spectaculoase
3
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Nicușor Dan nu a numit niciun ambasador la post de când a devenit ...
Libertatea
Un vlogger american impresionat de România dezvăluie de ce riscăm să ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Un bucureștean, care a fost mușcat de un șobolan pe stradă, va primi ...
Libertatea
E grele astea frate , nu poți avea pretenții .
Exact. Exprimare de 3 clase, mai ales pentru un titlu, dar nu mai am nicio pretentie.
Titlul articolului putea fi cu "va fi inmormantat", nu "ingropat". Suna ca naiba, foarte neprofesionist.
Pentru autorul articolului: corect se zice "urmând a fi înmormântat alături de soția sa" nu "urmând a fi înmormântat alături de fosta lui soție" cum ati scris dumneavoastra. Ca doar nu va fi inmormantat alaturi de Vasilica Tastaman.
Ce locuință normală (modestă pentru rezultatele și posibilitățile lui) a ales să aibă marele Jenei. Mărturisește despre caracter și inteligență mai mult decât o mie de cuvinte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.