Articol de Ovidiu Minea - Publicat joi, 13 martie 2008 00:00
Antrenorul Ionuţ Popa a anunţat că nu va putea conta decît pe 17 jucători la Constanţa. “Pe lîngă Naidin, Ilie, Tincu, Straton şi Buta, i-am pierdut la antrenamente pe Pălimaru şi pe Munteanu", a spus tehnicianul. "Popa ar fi în stare să îl dea accidentat şi pe portarul clubului. Din cei şapte indisponibili, doar patru sînt aşa. Atuurile Iaşiului sînt antrenorul foarte bun, organizarea şi contraatacul cu Sfîrlea, Bîlbă şi Cristea", a comentat "principalul" Farului, Ion Marin.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!