Alte știri din fotbal
Continuă scandalul dintre Csikszereda și FCSB pe tema Anderson Ceara: „Lipsă totală de bun-simț!”
2
Direct din cantonamentul lui Dinamo, Andrei Nicolescu a reacționat: „Să înțelegem cine este pregătit să facă parte din ceea ce construim”
0
Detalii de ultimă oră din cadrul clubului de tradiție care se zbate să rămână în Liga 2: „S-a ajuns la 5 luni de neplată”
0
Plecare iminentă de la FCSB: „Despărțirea oficială va veni curând. Știu din surse sigure”
0
Știri din fotbal internațional
Călătoria lui Deniz Undav: de la operator laser într-o fabrică la eroul din prezent al Germaniei
0
Direct de la Mondial, a asistat la nașterea soției prin apel video: „Ea a fost incredibilă, iar eu sunt epuizat!”
0
Belgia - Iran, duel în grupa G de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
0
Lifestyle
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
0
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Aproape 15.000 de elevi au dispărut de pe listele de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Gheorghe Dincă, criminalul din Caracal, cere întreruperea executării ...
Libertatea
Pe sistemul de gandire al tau (f limitat, de altfel), daca eu, sa zicem, am o datorie de 10000 eur la banca, o dau in judecata (inventez eu un motiv) si contractul dintre noi, prin care am sa dau 10000 eur, devine nul. Cat timp exista un proces pe rol (cum exista inca intre CSA si FCSB), inseamna ca orice colaborare si contract intre mine si banca este intrerupt, pana se solutioneaza litigiile. Si prelungesc procesul 60 de ani, pana 10000 eur nu mai inseamna nimic. Si repet ce ti-au mai repetat 10000 de nebuni pe aici, momentan nu exista NICIO hotarare definitiva si irevocabila, NICIO obligatie de plata a FSCB-ului, NICIO proprie pe conturi. Nu exista nimic, este un proces care este in asteptare. In continuare treci usor peste faptul ca cel care a facut aceasta evaluare de 37 milioane de eur este la inchisoare. In rest, succes, ne vedem in Ghencea curand.
Exact asa! Dreptul lui Dinamo de a juca pe stadionul Ghencea, acum sau oricand, este egal cu cel al FCSB. Prin urmare, este ansolut firesc si chiar necesar ca Dinamo sa demareze masurile necesare pt a juca in Ghencea. Si oricine altcineva.
Daca esti hatter, normal ca nu vezi nicio legatura. Daca esti realist, vezi foarte usor legatura. FCSB a jucat primul meci din istorie in Liga 1 pe Ghencea, primul meci in cupele europene pe Ghencea, a jucat dupa 14 ani (ptr o echipa din Romania) un meci in primavara europeana pe Ghencea, a primit Real Madrid, Lyon, Bayern pe Ghencea. Mare atentie, a jucat pe Ghencea intr-un moment in care stadionul era liber, clubul care a jucat aproximativ 29 de ani pe Ghencea si care a facut performanta acolo tocmai se desfiintase/disparuse/a luat o pauza (nu stiu exact care ar trebui sa fie termenul oficial). Ar fi trebuit lasat in paragina stadionul ? Cineva trebuia sa joace pe el, totusi era un stadion frumos, bun, incapator. Te rog, spune-mi tu, unde am gresit ? A jucat FCSB pe Ghencea 12 ani ? S-a nascut in Ghencea ? Este cum am spus eu ?
Adevărul e că “Templul” a fost demolat. Acum e un stadion nou, modern, în pas cu timpurile actuale, dar care pentru mine, suporter prezent în anii 80-90 la multe meciuri, nu emană niciun fel de senzație. Încă nu are un farmec al său, o atmosferă tipică, dar poate am fost acolo de prea puține ori. Incomparabil deocamdată cu magia vechiului Ghencea.
De ce nu ne explica nimeni ce inseamna FCSB? Care e titulatura oficiala in spatele acestor initiale?
Fcsbiștii vor să se aciuiască în Ghencea.
Sa speram ca MAPN va cere o chirie pe măsura și păcat de celelalte stadioane construite din bani publici care vor rămâne goale.
Iar joacă 99%?
Eu nu înțeleg de ce Dinamo nu cer și ei sa joace în Ghencea ci se chinuie pe Arcul de Triumf? Lor le strica 30000 de fani cu bilete în loc de 8 000? As vrea sa vad Dinamo jucând în Ghencea meciurile de acasă....pana termina stadionul....
Toata tara? De unde le scoateti ba gigistilor? :))) Eu unul nu vad nicio legatura intre fcfcsb, despre care "toata tara" stie ca e jucaria personala a lui Becali, si echipa Steaua care a facut performanta in Ghencea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.