Alte știri din fotbal
FCSB a ales stadionul pe care vrea să joace barajul de Conference: „Jucătorilor nu le place”
4
Replică spumoasă în direct: „E ca și cum ai compara somonul norvegian cu carasul românesc!”
2
Marcel Răducanu a analizat lupta la titlu din România: „În Germania nu vezi așa ceva. Ei pot face surpriza”
0
Dinamo l-a înregistrat chiar de ziua lui! Kopic poate conta pe el în play-off: „Mijlocaș central, puternic, număr 8”
1
Știri din fotbal internațional
Eroul lui Real Madrid cu Manchester City: „Am făcut exact ce mi-a cerut Arbeloa. A funcționat bine!”
0
Chivu a scăpat ieftin » Minunea Bodo/Glimt a mai făcut o victimă și e cu un pas în „sferturile” Ligii Campionilor!
15
Arbeloa & Valverde i-au dat clasă lui Guardiola! » Real Madrid a zdrobit-o pe City, englezii mai scapă doar printr-o minune
7
PSG i-a dat 5 lui Chelsea! Deținătoarea trofeului și-a rezervat locul în „sferturi”
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Mascații au intrat din greșeală peste o mamă și fiica sa. Femeia a sunat la ...
Adevărul
S-au apucat din nou de treabă! » Am mers pe șantierul încremenit: abia după ...
GSP SPECIAL
Prima țară din NATO care a chemat instructori militari ucraineni ca să-i ...
Libertatea
***!Comisiile de la FRF sa-si dea DEMISIA imediat!Rusine blatuitorilor din politica si SERVICII care s-au infiltrat golaneste in fotbal(dar mai ales in presa)UNPR-istii lui gabi oprea,ponta si dragnea,cretinii de la SRI,sa ne lase cu totii in pace!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Faceţi toate eforturile şi utilizaţi toate mijloacele pentru a o scoate pe FCSB campioană! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vital ca astra sa bata este pentru voi, jurnalistii lui peste prajit, care sustineti neconditionat si cu nerusinare o singura echipa, echipa ***..rusine
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da cu doua echipe ce au profitat din plin de ,,bunatatea,, arbitrilor ... dovedita de o decizie finala de judecata ...
ADIO rapid !!!!!!!!!!!!
OLE OLA ARDEALUL E FRUNTEA!! OLE OLA ARDEALUL E FRUNTEA!!
CFR CFR CFR!!
Da,pe botosani sigur ca iftime deja a zis ca nu "poate bate steaua" iar la iasi doar prunea e singurul care ar vrea sa ia titlul stelei ,restul de la presedinte la antrenor si jucatori de abia asteapta valiza cu bombonele!
Daca Astra pierde si noi castigam ambele etape,depasim Astra in clasament asa ca Dinamo nu poate fi acuzata de nimic ca vom fi fanii ASA-ului duminica seara!
FCSB NU ARE SUPORTERII STELEI , deci AR FI BINE SA DEVINA ECHIPA BUCURESTIULUI SA IA SUPORTERI DE LA TOATE CELE 3 ECHIPE ////// sa isi schimbe numele in Bucharester
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.