Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
0
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
4
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
0
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
Bravo Neluțu ! Eram 100% ca vei salva echipa de la retrogradare. Tu ai multe de oferit jucătorilor tăi: cunoștințe de fotbal, caracter frumos, trecut fără pete. Mult, mult succes în finală!
Tot respectul pentru un om deosebit atat pe marginea terenului cat si in afara lui.
Ar trebui sa mergeți sa- i cereți scuze în genunchi ,voi cei care fără sa știți măcar de ce ,tot îl contestați pt. presupuse fapte numai de mintea voastră debitate !? Dar acum stați pitici și parca vad ca îl așteptați după colt ca " Lasii" ! Sabau a fost ,este și va fi un mare " U" - ist ! Respect ! Ceea ce voi falși ( anumiți) "fani " sunteți doar trecători pe acolo niște" pierde vara " cred ca mulți nici nu știți bine de istoria lui " U" !?
Așa este. Interesant că omul ăsta și-a câștigat respectul într-o competiție plină de hiene. Bravo lui, caracter de nota 10. În plus nu l-am văzut să se autopromoveze sau să arunce cu venin asupra celor care,până la urmă, își câștigă pâinea la fel ca el. Jos pălăria.
Respect Nelutu!!! Haide “U”!!!
SABAU NU ESTE NUMAI UN FOST MARE FOTBALIST, CI SI O PERSOANA DEMNA DE RESPECTUL TUTUROR!
Un jucator, antrenor si un om de foarte buna calitate. Nu vreau sa insist pe urmatorul aspect, dar se vede ca la el credinta adevarata si profunda (nu exaltata ca la dl. Becali...) ii da putere si rezultate bune. Cu stima
Respect! Să vină cupa la Cluj!
Barbat adevarat... Si-a asumat ratarea calificarii in prima liga acum ceva timp, cand a inlocuit un antrenor de meserie (M. Cojocaru...) cu o tanara speranta, Lobont... Am pierdut atunci, si cu barbatie si-a asumat esecul. Ca un inger pazitor, ca atunci cand a pus umarul si a fost antrenor-jucator in anii grei de C si B, a reusit sa ne salveze de la o inevitabila retrogradare... Mult respect, maestre Sabau!
pai sa-l felicitam pe Sabau ca s-a ocupat de jocul echipei si pe deasupra a fost si decent si... sa-i multumim lui Rataru ca l-a luat pe Neagoe... si ca l-a expediat pe Nistor...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.