Alte știri din fotbal
Oțelul, ZERO la Craiova! Puștiul Matei îi duce pe olteni în fruntea Superligii » Noul clasament
11
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele de start
18
Știm arbitrul delegat de Kyros Vassaras la Dinamo - Universitatea Craiova!
0
Ioan Andone: „Pe ei îi văd în play-off. Nu mă așteptam la asta”
1
Știri din fotbal internațional
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
1
Situație incredibilă pentru cea mai surprinzătoare campioană din Premier League » Sancționată cu o depunctare, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Al-Okhdood - Al Hilal » Marius Șumudică, test dificil împotriva liderului din Arabia Saudită
1
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
„Exces de putere” la o primărie din Transilvania: o consilieră locală a ...
Libertatea
Asta e. Iti pute gura si nu-ti dai seama.
Puți a brânză de pe Marte
Exact. Problema e ca ne ducem la vale pentru ca haterii sa-si faca "pohta care au pohtit": sa-i dea cu flit lui Becali, Si daca asta n-ar fi singura politica de la varful FRF chiar n-ar conta.
Fotbalul românesc a brevetat alta ramura a fotbalului !! Nu cum sa dai goluri mai multe ci cum sa l punem în cap pe Becali !!!Deși Becali este pe primul loc tot cei din spate sunt mai buni !!! Dar nu o sa mai fie pe primul loc !!! Altfel ar strica audiențele !!! Kovacsii și ai lor o să rezolve problema spre satisfacția fotbalului românesc !!!A ,desigur tot Becali o să fie de vina !!!
Iti pui intrebari peste intrebari timp in care hatereala lui Pancu a decis din prima. N-auzi ca omul ca orice rapidist injura cu placere FCSB-ul? Ce vrei sa-l repudieze galeria lui Rapid si asta pentru un meci al nationalei? Apoi omul nu este nici suficient de istet (de rapidist infocat) sa-l convoace si apoi sa-l puna in echipa in asa fel incat sa se faca ala de ras.
Care sunt tinerii fotbaliști pe care i considerați in foame de performante ? Aia cu fara fizic de fotbalist contra fara fizic de fotbalist este o licență care va aparține dar înțeleg unde bateti!!!Cu ce i a avantajat la ultimul meci fizicul de fotbaliști pe tinerii Craiovei că tot Popescu a părut uriaș ???Mister Olimpia este la alt sport și se punctează altfel !!!
Domnule ,nu trebuie sa ne spuneți ce slab este Popescu ci cu ce au fost mai buni cei selecționați !!! Uite a fost selecționat Bairam. Considerați că Bairam a fost mai bun decât Popescu ? La fel Cârjan ,Filip...Nu este corect că pe Popescu sa l căutăm la toate și pe ceilalți la nimic !!!Desigur că Popescu nu este Messi !Deși pe argumentele tale nici asta nu ar trebui selecționat ! Și Messi are perioade în meci în care nu contribuie la jocul echipei...
Nu-mi vine sa cred ca spun asta (pentru ca nu-l suport pe individ) dar "are dreptate Pancu". Tavi Popescu e prea inconstant, are momente in care efectiv se plimba pe teren, si altele in care face foarte bine si faza defensiva si ajuta mult. Problema e - daca il bagi, care va fi varianta care intra in teren? Pustiul cu foame de performanta si fara fizic de fotbalist, sau pustiul care nu are chef sa joace nimic, si fara fizic de fotbalist.
Aici suntem de acord. FCSB e naspa rau, de aia FRF-ul si media s-au pus pe capul lor, lasand orice altceva privind fotbalul romanesc deoparte.
Exact. Le da Pancu un damf si fug mancand pamantul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.