Alte știri din fotbal
CFR Cluj a scăpat de ultima mare problemă! Anunț chiar înainte de derby-ul cu U Cluj
0
Mesaj de forță în vestiar! Aproape de retrogradare, liderul a ieșit în față: „N-avem nicio șansă dacă vom arăta la fel”
0
Andrei Prepeliță: „Ea are un plus în lupta la titlu”
0
De ce tace Peter Magyar? Două scenarii negre pentru Csikszereda și Sepsi
7
Știri din fotbal internațional
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga » Echipele de start
0
Mesajul cifrat al lui Cristi Chivu: „Rămân surprins de întrebări. Nu știu dacă o să mai antrenez peste 10 ani!”
0
Rădoi, UMILIT la debutul pe banca lui Gaziantep » Înfrângere la scor de neprezentare
8
Șeful arbitrilor din Serie A, aviz de urmărire penală! » Procuratura îl anchetează pe Gianluca Rocchi pentru „complicitate la fraudă sportivă”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Decizia va ramane 0-3 in favoarea Stelei. :P
decizia care se va lua va fi pro steaua
clubul organizator al unui meci (crapid) raspunde de securitatea pe stadion a jucatorilor si arbitrilor indiferent cu cine tin suporteriii!!! sa ii intre bine in cap anomaliei de zotta!sa ne zica cum a determinat el cu cine tinea suporterul care a aruncat cu bricheta!prin metoda carbon 14 sau i-a luat sange?!!!! si dle derada (pune-ti dinti in gura inainte sa vb de steaua!!!)pt ca la 1-0 in min 73 nu se cheama ca a=ti castigat!!! un meci tine 90 min (+/- prelungirile!)
AICI SUNTETI CAMPIONI LA FURAT!!!IN EUROPA NU ATI EXISTAT!!!!
... se confirma: STELISTII SUNT IN MARE, SCURSURA SOCIETATII, ADEVARATII BOSCHETARI, CIOROI SI UNGURI... ba nu ca aia sunt emancipati, educati si oricum mult mai civilizati decat gloata de prosti sustinatori ai gheenei!!
ce marunti sunteti romanilor...daca sunt roman trebuie sa ascult muzica romaneasca sau sa beau bere romaneasca?mi-e sila de toti manelistii si moldovenii si tiganii si bucurestenii imputiti de stelisti rapidisti dinamovisti.nu-i asa ca daca va uitati la un meci din il calcio nu intelegeti nimic?
din cele citite mai jos se vede clar nivelul de cultura al unui stelist... oricum nu exista , in cazul lor un nivel de cultura, am sris si eu asa... Chestia cu crapid este rasuflata si se potriveste de minune celor care o folosese, adica niste CRetini!!
desteptii care se intreaba de ce sa dai un meci din ura, impotriva interesului tau, sa intrebe CRAIOVA cum e sa nu joci nicaieri cand iei bani de la Paunesti ca sa faci steaua campioana... si nici ei nu au jucat in nicio cupa europeana!! fiecare judeca cum vrea!! intrebati buzaul de ce va pierde sigur cu steaua pe ghencea...
DECIZIA COMISIEI: UN MARE PENIS INDESAT IN GURA BOSCHETARILOR CRAPIDISTI! MUIE CRAPID CFR!
manelistilor incultilor incuiatilor moldovenilor toti cei care tineti cu echipele romanesti,treziti-va fotbalul autohton il joc si eu in curtea scolii…uitati-va la fotbalul italian poate va mai destupati mintile romani prosti ce sunteti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.