Comentarii (95)
legio.sud
legio.sud  •  02 Mai 2022, 07:49

Pt băieții din Cluj care au fost obișnuiți toată existenta lor cu POMANA , nu aveți echipa de titlu , poate sistemul va face și anul acesta campioni , dar GATA s-a terminat …

Postat de ionica007 pe 02 Mai 2022, 05:41

..:) Am avut rabdare sa-ti savurez ''scenariul''...:) Stii tu ceva, dar ai fost doar la prima ora, ai chiulit dupa aia...:) Se spune ''chapeau bas'', asta ca sa stii pe viitor...:) In alta ordine de idei, care ar fi ''scenariul'' pentru 0-4 cu fcfcsb?! Lumineaza-ne, te rugam!...:)

Ionica tu ești dintr-ăla negatat ? întreb doar pt. curiozitatea primarului .

dodo001
dodo001  •  02 Mai 2022, 07:37
Postat de alenb pe 02 Mai 2022, 01:14

Gol nu a fost, nu a depasit in intregime, penalty in schimb a fost, faultul fiind pe linie.

Nimeni nu putea sa vadă corect dacă a ieșit. Nici măcar VAR, pentru asta ne trebuie tehnologia goal line

legio.sud
legio.sud  •  02 Mai 2022, 07:35
Postat de ion_pila pe 02 Mai 2022, 05:57

Daca se da corect reluarea, se gaseste un stop-cadru in care se vede ca mingea a depasit linia portii. Dar nu e suparare. Pentru nimeni. Prima repriza a fost un sfetnic bun pentru toata lumea. Pana la pauza Petrescu a inteles ce nu intelesese la inceputul meciului, iar Hagi a apreciat ca atare, au fost scosi din teren exact cei care creasera pericol incareul clujeniloe. Pupat Piata Independenti.

DP a spus înainte de meci , voalat cei drept , ca se întâlnesc doi vechi prieteni …

dodo001
dodo001  •  02 Mai 2022, 07:34

Nu e chiar asa. La Hagi e ca și o vitrina, nu ești permanent, am înțeles ca ai fost periculos dar de ce nu ai marcat? Ți-a dat șansă, nu ai făcut-o, altul la rând. Nu se poate compara cele doua meciuri, cu CFR și Fcsb. Ma refer la gradul de încrâncenare din partea dobrogenilor.

ion_pila
ion_pila  •  02 Mai 2022, 05:57

ionica007
ionica007  •  02 Mai 2022, 05:41
Postat de Constantin Zaharia pe 01 Mai 2022, 23:51

Ce regie frumoasa pusa la punct de cei 2 BUNI prieteni : Petrescu si Hagi ! Noi (cfr-ul va ajutam sa va reabilitati,dupa O -7,din ultimile 2 meciuri,veti domina,apoi facem schimbari ,Pitu care a fost cel mai bun atacant, este scos...iar schimb cu Birlegea la CFR,cu o schema de lovitura libera...la care fundasii constanteni..raman masca si SE MARCHEAZA cu capul 1-O !)LA COMEDIA E FINITA :Farul s-a reabilitat in privinta jocului prestat,iar CFR-ul a primit pe tava golul necesar ptr 3P. Iar asa ..cei doi prieteni SUNT..LA O BERE CU SATISFACTIA REUSITEI ACESTEI REGII BINE PUSA LA PUNCT!CHAPEAU!! ! BAIETI,asa da...blat !F.FIN, TRAIASCA PRIETENIA Petrescu-Hagi Apoi la TV interviuri,amndoi se lauda reciproc ..si asa se scrie istoria meciului cu PALME D`OR ,decernat EXEQUO (Hagi si Petrescu -PTR REGIE !!!)Imi doresc ca FCSB sa ajunga la Buzau s a joace cu titllul pe masa ..SI ATUNCI VOM VEDEA VALOAREA ADEVARATA ACESTEI MARI CAMPIOANE 1

navajo_joe
navajo_joe  •  02 Mai 2022, 05:20
Postat de Florean Andrei pe 02 Mai 2022, 00:28

Un nou meci câștigat de cfr cu ajutorul arbitrilor, penibil campionat, penibilă campioană. Iată că arbitrul petrescu se confirmă ca bun fluieraș de casă al cfr, jaful de arbitraj antistelist de la argeș-fcsb nu a fost întâmplător. Din greșală în greșală, până la victoria finală!

Iar esti prost iosife?

vasileroaita
vasileroaita  •  02 Mai 2022, 05:13
Postat de sile007 pe 02 Mai 2022, 00:25

Nu are nici o relevanta ceea ce spui tu, doar fumigeme ieftine *** care fac dovada clara ca esti hater plătit de tov dâncu. Penalty clar pentru Farul, gol valabil tot pentru Farul. Ar trebui sa iesim toti in strada sa *** *** pro cfr, clubul care ar trebui depunctat la fel ca si Gaz Metan Medias pentru datorii imense fata de jucatori si terti iar artizanii acestei *** pe față fără rusine la brutărie.

Ce bine vedeți voi, orbii!! Se vede că ați spălat cuptorul aragazului!!