Alte știri din fotbal
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele de start + Imagini și informații de la stadion
1
Mihai Popa, gafă monumentală la al doilea meci de la revenirea în Gruia
0
Șoc în fotbalul românesc! Impresarul Cătălin Sărmășan, suspendat un an pentru pariuri » Amendă uriașă primită de omul care îi reprezintă pe Cîrjan, Politic, Miculescu
4
Noi plecări în Giulești » Fiul fostului antrenor de la FCSB, cedat de Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Soția lui Robert Lewnadowski a dezvăluit detalii despre viitorul atacantului: „Probabil e ultimul an aici”
0
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
4
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
A refuzat-o pe Atletico pentru a mai juca 6 luni la Bayern! Apoi va pleca, după 8 ani la club
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
noroc ca nu sunt blocate capacele de la canale !!!
nn stoica. ce sa ceri de la un tra vestit:)) ajunsa nn stoica sa-l critice el pe naum asta-i buna, acum 10 15 ani vindea fier vechi pe la galati ..:)) jagar deaua uita cand anul trecut au facut blat ordinar cu viitorul si i-au scapat pe aia de la retrogradare , daca era in alt campionat ba sina de echipa steoaia imediat era retrogradata dar de , suntem in romanica
adevarat, marea masa de manevra e rurala, cred ca vezi ligheanele din vaslui si de pe Luna.
da ? bine ca nu joaca in 2 meri.
gandacii nu sunt specii prea evoluate, la urma urmei....)) keep calm, vorba lui Meme pe facebook ++, am fost peste nivelul lor de perceptie cerebrala. nu au sesizat ca le-am pus gand rau teritoriului unde misuna de o mie de ani fara invitatie la bal. si mai danseaza si prost !..)
O sa fie un retur foarte interesant, pentru ca cine va pierde campionatul dintre cele trei, va avea de suferit...petrolul mai mult decit cele trei. O sa vedem multa balacareala, mult scandal, mai ales dupa ce una dintre cele trei va pierde primul meci. Sa ai o zi buna...de fapt o noapte buna :)
Cam asa joaca si 6.inamo , in doi peri : )))
eu nu ma uit, dar comentez)))
In curand Dolce va prelua controlul ...
Nu-i asa ca tu te uiti la agramatul de Vaiscovici? :)))) Pe langa ala...Ilie e profesor universitar :| Cel putin Ilie stie fotbal...celalalt nu stie nici macar atat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.