Alte știri din fotbal
Motivarea deciziei definitive pentru palmaresul Stelei: „Nu a făcut obiectul unui transfer” » Câte titluri are FCSB până la urmă
11
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
3
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură confirmată în mercato! S-a filmat pe „Emirates” și vine în Superliga: „Abia aștept”
0
Luis Enrique a „explodat” după PSG - Newcastle: „Uitați-vă împotriva cui am jucat. Catastrofă!”
0
Guardiola a urmărit din vestiar calificarea lui Mourinho: „De ce urci?! Stai în poartă!”
0
Direct în istorie! Performanța uluitoare reușită de Virgil van Dijk în Liga Campionilor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
du-te mimi unde si-a intarcat dracu .....copiii=((
pai ce sa zici si tu,,,,)) Vezi ca nentu NN, e pe invers, poti sa-l ajuti?
E clar, asta nu e sanatos la cap =)) Mai nebunule, Rusescu abia are 1.81 si parea un gigant pe langa mimisoara feisbucista =)) Poate in visele tale homoerotice iti apare mimisoara ca un om de statura normala, in realitate e un pigmeu frustrat care incearca sa se umfle singur ca broscoiul =)) Oricum , putea sa aiba si 2m, tot as fi dat banii aia de care ziceam pentru sansa de a-i explica in mod legal si cu stanga si cu dreapta ce vierme nenorocit e.
Ce sa faci mai MM, nu toata lumea doreste sa iti dea limbi. Lista aia scurta sigur contine prieteni adevarati, sau lingai adevarati?
De când l-a băgat în seamă Tolo pe blog, lui Mimi i s-a urcat la cap ca e personaj important în fotbalul mioritic și nu scapă de-atunci nici o ocazie sa-și exhibe ego-ul rudimentar. Mimi e un soi de Mircea Badea al Diviziei A, un soi de nihilist atoateștiutor cu reminiscențe comunistoide (cine nu-i cu el, e împotriva lui) și care uită că în trecut a lovit pe unul din suporterii pe care, vezi-doamne, ii respectă necondiționat, ca a primit suspendări cu duiumul pt. limbaj și comportament sub-urban (a se vedea injuriile adresate reporterei ProTV) și că s-a dorsalul de infractor pe care-l sărută acum cu nesaț a fost cloaca în care scuipa public de dragul rating-ului acu vreo 2-3 ani. Praf.
Plimba ursul bai mucosule !!
si eu care credeam ca ti-ai dat demisia din ... 'cutia de carton' :D
tu ce mortii tai fotbaaaal stii fa mihaelo???
Ce bine ca am scapat de Coana Mitza ! go go go...
Ai inteles gresit. Eu nu zic ca ii elimina sau nu-i elimina, zic ca Stelei i-ar fi fost mult mai grea o dubla cu Bayern, Juventus sau Liverpool decat una cu Anderlecht. Intotdeauna echipele astea cu mare "greutate" sunt mai greu de eliminat cand esti un nou-venit la masa bogatilor, arbitrii trag cu ele by default etc etc. Anderlecht nu avea fata de o echipa ca Bayern complexul pe care l-ar fi avut Steaua, asta e clar. Dincolo de acest aspect, nu cred ca vreun om sanatos la cap poate nega faptul ca eraMULT mai greu sa elimini Fiorentina, Kaiserslautern si Bordeaux decat pe Vejle, Honved si Kuusisi. Aici deja nu mai vorbim pe presupuneri, e ceva foarte concret.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.