Alte știri din fotbal
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid”
1
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
1
Urmărește Rapid „hattrick-ul” la transferuri? » Părțile implicate neagă vehement mutarea
3
Știri din fotbal internațional
Unul dintre cei mai buni jucători din Europa a ajuns de nerecunoscut » Se scuză cu fotografii editate, dar antrenorul „l-a dat de gol”
0
Atletico Madrid - Barcelona, derby-ul etapei 30 din La Liga
0
Pep Guardiola, mesaj clar pentru titularul său: „Dacă nu e fericit la Manchester City, trebuie să plece!"
0
Pista Radu Drăgușin revine puternic în atenție la vară: „Oportunitatea e oferită de prețul fixat de Tottenham!”
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
Foarte putine etape pentru Petrolul: in momentul cand Galamaz s-a prabusit, in tribune mii de oameni uralu de bucurie. Asta a fost de fapt supriza ce mai neplacuta. Au avut noroc ca satdionul este nou, dar trebuia ca multe etape sa nu intre decat minorii si femeile pe stadion ca sa se invete minte.
Dinamo pregateste-te saptamana viitoare veti ajunge pe 3. Muresan va face si de data asta(ca borcea nu mai poate sa trimita sampaniile la Avram la puscarie)
Pai mergi si beleste ochii atuncea la reluari, nu vb doar din ce ai auzit, netrebnicule
sa va fie rusine, voi incurajati violentasi le dati si mai mult tupeu oilor belite si proaste, stanca loveste intrusul cazut la pamant,dar se cheama ca isi apara colegii, la fel si luptatorul de k1, traiasca oaia sefa si banii ei, muie la toate oile ,fg, ,huooooooooooooooooooooooo
o decizie normala mai putin cea cu suspendarea petrolului doar cu 6 etape fara spectatori....Un fan al petrolului scria intr-un comment ca:" petrolul are stadion, are suporteri si are echipa".... stadionul este facut din bani publici, deci meritul conducerii este egal cu zero, s-a vazut ce fel de suporteri au care sparg autocare, care se drogheaza, care dau cu pumnul in fotbalisti, care se bat in toate deplasarile unde se duc atat cat erau in liga a 2-a cat si acum, iar pentru echipa vorbeste locul din clasament dar si exprimarea lor in jocurile disputate pana acum.....atunci cand galamaz a cazut TOT STADIONUL A IZBUCNIT IN URALE!!!Bucuria voastra este doar atunci cand apelati la v
://soccernet.espn.go.com/conversation?id=977875&cc=5739
mikonanist ma indoiesc ca stii vreo limba straina in afara de cea caineasca dar poftim link, citeste ultima fraza unse zice clar DUPA EVENIMENTELE PETRECUTE PARTIDA S`A SUSPENDAT IN MOD LOGIC.daca ai rabdare citeste si comentariile usarilor dar repet cred ca ai nevoie de google translate. ://www.marca.com/2011/10/30/futbol/futbol_internacional/1320010983.html poatevrei sa aflii si opinii ale fanilor lui west ham de xemplu sau din anglia am luat asa la intamplare: ://www.westhamonline.net/forum_flat.php?5806828%7C%7C1%7C%7C ://www.westhamonline.net/forum_flat.php?5806828%7C%7C1%7C%7C banuiesc ca te descurci cu engleza daca nu repet ai nevoie de google. cine suje plua? ma`ta!
PAC PAC am rezolvat-o si pe asta.
ca stelist si iubitor de fotbal (sau cum se numeste ce se intampla la noi in campionat) consider ca suspendarea cu 6 etape e prea mare tinand cont ca a fost schimbata si firma de paza si protectie. ceilalti suporteri nu merita asta din cauza unui cretin. de martinovici ce pot sa spun s`a aparat in conditiile impuse de situatia evenimentului, ca altii au sta cu mainile in solduri(mihai costea) el a reactionat cum a reactionat si nu spun ca e normal dar nici nu pot sa nu`l felicit. FORZA STEAUA!
Ta pomenesti ca tu,in gandirea ta "precoce"..ca meciul trebuia continuat..si in conditiile alea..? Aaa..gata..am priceput...Tu esti unul dintre aceeia care N-AU luat BAC-ul...Dar..ca sa ajungi sa dai un examen de asa nivel...tre' sa treci pe la scoala...Si nu este cazul tau..;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.