Alte știri din fotbal
Ce transferuri vrea Cristiano Bergodi la U Cluj: „Am vorbit cu conducătorii”
0
FCSB - FC Botoșani » Duel în semifinala barajului pentru Conference League! Echipele pregătite de Baciu și Croitoru
0
FC Hermannstadt - FC Voluntari, în prima manșă a barajului de promovare/menținere » Echipele probabile + cote
0
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
Tottenham - Everton și West Ham - Leeds decid ultima retrogradată din Premier League » Drăgușin, la 90 de minute de salvare sau dezastru
0
La ultimul meci pe Bernabeu, Carvajal a emoționat publicul până la lacrimi: „Real Madrid este viața mea”
0
Hansi Flick, supărat pe jucătorii săi: „Campionii trebuie să fie mereu campioni”
0
Andrei Vlad a retrogradat și a rămas fără echipă
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum împarte statul sărăcia prin noua lege a salarizării bugetare. Bogdan ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cea mai dură reacție după Palme d’Or-ul câștigat de Cristian Mungiu: Cannes ...
Libertatea
TATARUSANU SE INTOARCE PE SPATE AVAND O ASA ZISA ARSURA SAU LOVITURA!!! sincer, nici eu nu am vazut "plaga" lui tatarasanu!!! cum de nici o camera nu a surprins momentul? petarda era la 10 metri de tatarusanu!!! si inca ceva!!! FOARTE IMPORTANT!!! eu daca as fi lovit (ars) pe spate, nu as avea curajul sa ma intorc pe spate... asa cum se vede intr-o reluare ca face tatarusanu!!! p erana provocata de arsura nu se pune gheata, din cate stiu eu, iar daca e pusa gheata mori de durere.. ori tatarusanu inca avea vlaga in el... ar trebui sa se sesizeze comisiile raspunzatoare si steaua sa piarda meciul cu 3-0!!!
stai linistit ca daca erau jucatorii Rapidului imediat se dadea exemplu ca dreptatea nu se face de unul singur! dar ma rog, tot aceeasi mediocrii au ramas la steaua(martinovici si stanca) deci nu ma agit prea tare.
bune deciziile ! ar fi fost mai bine daca se autoamenda si LIGA pentru proasta administrare.
Nici nu s-a pus problema de legitima aparare.Huliganu a fost imobilizat la fel cum jandarmeria imobilizeaza suporterii cu pumni picioare si bastoane. Visati la suspendari miau miau miau si cra cra cra. Aparti-va de huligani si de tiganii(aaaa ma scuzati...indienii) borati care pun stapanirea pe tara.
Nici nu s-a pus problema de legitima aparare.Huliganu a fost imobilizat la fel cum jandarmeria imobilizeaza suporterii cu pumni picioare si bastoane. Visati la suspendari miau miau miau si cra cra cra. Aparti-va de huligani si de tiganii borati care pun stapanirea pe tara.
mai este cineva normal la cap care se indoieste de putreziciunea din fotbalul romanesc? Becali cu comisia de disciplina a lu peste este exact ca Basescu cu Curtea Constitutionala.
oare de nu raman surprins? oricum dupa atatea mediatizari excesive cu acest scadal facut stire nationala...
nu au fost suspendati sa inteleg; sunt tare curios cum argumenteaza comisiile aceasta decizie; in regulament scrie una si in realitatea e alta; la fel ca la gardos; cam facem ce vrem in tara asta....
daca martinovic mai avea motive sa scape,stanca a atacat ca un las,si n a fost nicio legitima apare. RUSINE
sa facut dreptate.. ..FORZA STEAUA...acuma sai vezi pastia cu miau miau miau si cra cra cra
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.