Comentarii (48)
gerulozaurus
gerulozaurus  •  18 August 2015, 11:58

Vaslui =Violand

zidane92
zidane92  •  18 August 2015, 11:19

Prunea are dreptate , in zona aia se intampla *** *** Cat despre faza cu violul din vaslui pare halucinant ce zic dar ghinionul lor e ca a turnat fata pe goarna la presa nu aveti idee cate mii de violatori sunt in romania care nu au facut o secunda de puscarie!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

guderian
guderian  •  18 August 2015, 09:44

Cu alte cuvinte, stai linistit Prunea, la Iasi nu te violeaza nimeni. Cand pleci spre Bucuresti, nu treci prin Vaslui si ai scapat.:))))))))))))

guderian
guderian  •  18 August 2015, 09:43

Tot din zona lui Prunea:.....Antrenorul unei echipe de handbal din București a fost arestat preventiv, fiind acuzat ca a violat cel puțin șapte sportive cu varste intre 10 si 14 ani. Barbatul, in varsta de 65 de ani, este acuzat de procurori de comiterea a 15 violuri si doua infracțiuni de corupere de minori, potrivit stirileprotv.ro. Anchetatorii spun ca acesta a abuzat 7 tinere cu varste cuprinse intre 10 si 14 ani. Una dintre fetitie le-a povestit parintilor drama prin care a trecut, iar aceștia au depus o plangere la politie.

guderian
guderian  •  18 August 2015, 09:42

Uite ca si in zona lui se intampla mai dedemult .... Cazul celor şapte violatori de la Vaslui nu este singular. Echipa Observator a descoperit la doi paşi de Bucureşti o dramă trasă la indigo - tot şapte indivizi acuzaţi că au abuzat sexual şi au agresat fizic o copilă de doar 14 ani Totul s-a întâmplat în 2013, dar de atunci şi până acum, suspecţii nu au făcut decât 24 de ore de arest. Acum sunt liberi, părinţii fetei spun că nicio autoritate nu a continuat cercetările în acest caz şi nicio o autoritate nu a dispus alte măsuri împotriva celor şapte

guderian
guderian  •  18 August 2015, 09:35

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

forza_csms
forza_csms  •  18 August 2015, 08:16

forza_csms
forza_csms  •  18 August 2015, 08:15
Postat de Costel Balan pe 18 August 2015, 07:08

bravo prunea ADEVAR GRAIESTI ASTA E PURUL ADEVAR ASA E

Bai ***, taci dreq din gura, ca esti prost...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

forza_csms
forza_csms  •  18 August 2015, 08:14
Postat de para.para pe 18 August 2015, 00:58

Declaraţia lui Prunea nu este halucinantă, ci adevarul pe care l-a spus e halucinant pentru voi.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

forza_csms
forza_csms  •  18 August 2015, 08:12
Postat de Ioan Ungur pe 17 August 2015, 22:33

buna seara Domnul Prunea Presedintele celor de la Ias are dreptate in zona moldovei se intampla cele mai multe violuri si cele mai multe crime ,,,spectatori cei care lau apostrofat pe golubovici la fnalul meciului cu Dinamo sunt niste derbedeicare nusi dau cu seama cu ce se mananca fotbalul ,,,ie usor sa crituci ,dar ie greu sa practici ,,,,,Doamne ajuta la toata lumea si la dujmani mei multa sanatate

Invata dreq gramatica limbii romane, si dupa aia da-ti cu parerea, analfabetule. Sa nu confundam VS cu Iasi.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează