Alte știri din fotbal
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
2
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
0
Declarație curajoasă la FCSB: „Sper să ajung și mai sus decât a fost Mirel Rădoi”
0
Pițurcă pariază pe următorul star al naționalei României: „Are calitățile unui mare jucător”
0
Știri din fotbal internațional
Marele Fabio Capello demolează fotbalul italian: „Este doliu. Trăim o tragedie și aici nu demisionează nimeni!”
0
Haos în Kosovo după ratarea Mondialului! Jucătorul-cheie, acuzat că a VÂNDUT meciul Turciei
1
Ce se va întâmpla cu Radu Drăgușin după venirea lui De Zerbi: „Pune accent pe siguranța posesiei și progresie”
0
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
A băgat atât de tare capul in pământ încât atunci când l a scos s a luat de fata lui rednic
Giani, Giani.... Trebuie iertati doar Petre si Nedelcearu? Pai Dudea a jucat mai mult decat Petre la echipa mare. Un fel de: Kirita trebuie iertat, dar Giani nu
Dar tu, Giani, cand ne ierti de parerile si comentariile tale de doi bani?
Se vede cai iesti prost de aia nu ai par per cap
Trebuie pedepsiti disciplinar de catre conducerea FC DINAMO pentru ca au patat imaginea clubului . Tinuti in cantonament o luna de zile numai ei 4 si cu acordul parintilor , cred ca parintii lor in special Fl.Petre si-a bagat capul in pamant de rusine.Trebuie sa stie ca regulile sunt reguli pentru toti , aduceti-va aminte ce i-a facut Piturca lui Radoi pt ca i-a raspuns urat si cat a durat pina s-au impacat, daca de mici nu sunt pedepsiti o sa faca iar , pentru ca li se permite.
ei au niste cazuri celebre la ei in curte. sa se uite doar la mitea. copiii astia nu inteleg nimic. pe langa faptul ca au avut noroc de talent, au avut si parinti care au fost influenti la dinamo ca sa ii promoveze antrenorii de la copii si juniori, si au acum noroc de un club care vrea sa isi promoveze propria pepiniera. iar ei isi bat joc. eu nu doar ca i-as scoate din lotul echipei de seniori dinamo, dar i-as trimite vreo 3 saptamani sa faca antrenamente cu copii pe la tara sau prin ferentari sa vada si ei ce inseamna sa nu ai noroc cum au avut ei. si i-as pune sa traiasca vreo luna cu 300 euro pe luna in vreo garsoniera de 20mp din berceni sa vada ce inseamna sa fii amarat. poate asa vor aprecia ce au.
Mda, ce sa ierti, ***, sa-i exlcudem din fotbal pentru totdeauna, pai se poate asa ceva? numai tamas si fcsb-istii au voie sa bea =))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce să ierţi bă *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.