Comentarii (231)
andyandrei2015
andyandrei2015  •  23 Aprilie 2018, 00:13
Postat de magic4ever pe 23 Aprilie 2018, 00:09

FCSB nu este Steaua Bucuresti, INSTANTA A DECIS ca nu detine stema, culorile si palmaresul...FCSB inseamna Fotbal Club Sportiv Bucuresti! Toate fostele glorii stiu asta si sustin echipa lui lacatus, o sa te convingi si tu cand o sa se dea sentinta finala! Pana atunci sustine clona...

doar cateva glorii,vandute,mai ales lacatus,cand il platea ciobanul,justitia nu e dreapta intotdeauna,hai sa fim seriosi ! fcsb este steaua,nu mai fii frustrat si penibil

blatistu12
blatistu12  •  23 Aprilie 2018, 00:12
Postat de magic4ever pe 23 Aprilie 2018, 00:05

Dezavantajati clar cei de la CFR aproape in fiecare meci din play-off in timp ce FCSB este avantajata la greu de arbitrii...sa nu mai zic de figuratia pe care au facut-o echipele Craiova si Astra cu FCSB in timp ce la meciurile cu CFR au murit pe teren si sau baricadat in aparare si ia interesat doar sa ii incurce pe CFR, nu au lasat spatii, nu au atacat cum au facut cu FCSB...de ce oare ?Valize, plicuri...Becali...DNA?

Nebunule CFR - ASTRA din prima Etapa din play- OFF l-ai vazut?? CE si- AU MAI dat viata cei de la Astra:)))) DE asta toti ii suspectau pe cei de la Astra de BLAT,?? Mergeau pe teren iar CFR juca ca Real Madrid, atunci a fost BINE?? Dar cE vroiai de la Iasi sa se plimbe pe teren.

magic4ever
magic4ever  •  23 Aprilie 2018, 00:09
Postat de andyandrei2015 pe 23 Aprilie 2018, 00:06

fa pasi,clona oribila,fcsb este steaua,tu esti doar un penibil,frustrat dar si ***

FCSB nu este Steaua Bucuresti, INSTANTA A DECIS ca nu detine stema, culorile si palmaresul...FCSB inseamna Fotbal Club Sportiv Bucuresti! Toate fostele glorii stiu asta si sustin echipa lui lacatus, o sa te convingi si tu cand o sa se dea sentinta finala! Pana atunci sustine clona...

blatistu12
blatistu12  •  23 Aprilie 2018, 00:08

Dar IN jocul CFR - Steaua cind MINGEA il loveste pe Muresan IN mina SI apoi O baga IN poarta,a fost BINE Dane??? E BINE numai cand te ajuta, iar cand greseste sai la gat.Pai fa scandal SI cand te ajuta.DE CE NU AI VRUT ARBITRII STRAINI?? Credeai ca te ajuta ARBITRII tot campionatul??A fost BINE cand a dat Hategan penalty IN meciul cu Steaua cand l- a lovit MINGEA IN mana pe benzar??

andyandrei2015
andyandrei2015  •  23 Aprilie 2018, 00:06
Postat de fcsbnuesteaua pe 22 Aprilie 2018, 23:54

manelistule

fa pasi,clona oribila,fcsb este steaua,tu esti doar un penibil,frustrat dar si ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

magic4ever
magic4ever  •  23 Aprilie 2018, 00:05

Dezavantajati clar cei de la CFR aproape in fiecare meci din play-off in timp ce FCSB este avantajata la greu de arbitrii...sa nu mai zic de figuratia pe care au facut-o echipele Craiova si Astra cu FCSB in timp ce la meciurile cu CFR au murit pe teren si sau baricadat in aparare si ia interesat doar sa ii incurce pe CFR, nu au lasat spatii, nu au atacat cum au facut cu FCSB...de ce oare ?Valize, plicuri...Becali...DNA?

samertx
samertx  •  23 Aprilie 2018, 00:03
Postat de andrei.33 pe 23 Aprilie 2018, 00:02

Sistemul play-off e o tampenie. Practic din clipa cand e clar ca 3-4 echipe nu au cum sa mai castige titlul, sau macar locul doi, nu se mai joaca nici o etapa pe teren. Totul e pe baza de aranjament. E mai rau ca pe vremea cooperativei.

De acord.

draxter
draxter  •  23 Aprilie 2018, 00:02
Postat de catalin.palcu pe 22 Aprilie 2018, 23:57

Banciule, nu vasluienilor le-a furat titlul Urziceniul, ci lui Dinamo sau Poli Timisoara.

El se referea ca CFR a furat un campionat Vasluiului

blatistu12
blatistu12  •  23 Aprilie 2018, 00:02
Postat de Vyyllyy Engel pe 22 Aprilie 2018, 23:57

Eu nu am mai comentat de mult pe acest site, tot *** de comentarii de la fcsb'sti, da Dane ai dreptate jocuri sunt facute pentru fcsb, asta e mizeria de campionat in România, Viitură a condus cu doi zero pe fcsb si ca sa vezi dupa 20 de minute ca sunt egalati, lasul si Craiova ai facut non combat cu fcsb si Astra era de așteptat , asta e "mocirlă" de footbal din România, bani ciobnului sunt buni.

*** AI VAZUT primul joc din play- OFF??CFR- ASTRA?? Toti comentatorii AU zis ca ASTRA A jucat suspect. Atunci nu mai comenta aiurea.atunci nu a mai jucat pentru STEAUA?? ASTRA?? Cmentati ca să vă bagati IN seama?? Fiti obiectivi.dar cu a jucat VIITORUL CU CFR Etapa trecuta?? Cumva s- a intors reprocitatea de anul trecut cand a luat Viitorul campionatul?? Cand CFR *** IN ambele jocuri??

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  23 Aprilie 2018, 00:01
Postat de luciano86 pe 22 Aprilie 2018, 23:48

Parca am mai vazut comentarile astea de la Dan Petrescu... ca "nu suntem lasati" etc cand era la Urziceni... ca toti sunt impotriva lui, ba ca vantu nu l-a respectat... nici nu m-am uitat la meci ca sincer imi e scarba de cum arata Liga 1... cica "Pentru ce i-a trebuit acest punct Iașiului?" el spera ca se da Iasul la o parte? Cand esti cel mai motivat cand totul e pierdut? cand joci cu echipele de top... Astea sunt CFR si FCSB... atunci esti vazut de mai multa lume, atunci pot sa arate ce pot...

Atunci erau în luptă cu Dinamo, i-a făcut cu Gică Popescu via Spania.:))

  • 1
  • •••
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • •••
  • 24
Comentează