Alte știri din fotbal
De ce a refuzat Lisav Eissat să vină la Dinamo: „Obiectivul meu este puțin diferit”
0
Bogdan Stancu remarcă trei jucători înaintea barajului Turcia - România: „Numele cele mai influente”
0
Dacă pierde barajul Turcia - România, selecționerul e 99,99% OUT!
0
Moment rar în Unirea Slobozia - Oțelul Galați! Arbitrul a avut nevoie de schimbare
0
Știri din fotbal internațional
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Fiul lui Maradona a făcut complimentul suprem pentru un jucător de la Napoli: „Tata a fost «Dumnezeu», el este «Iisus»”
1
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
'' s-a schimat sigla si denumirea '' multumesc ...stai jos .. esti '' ********** ''
de ce nu scrie steaua pe voi ???? de ce nu aveti sigla cu steaua ? ...9 Mai se apropie .....doar pe gsp aveti sigla cu steaua :)))))))))))))))))))))))
Lacatus care nu o singura data ci in 3 randuri a acceptat sa vina la Steaua lui Becali! Acum ca nu-l mai cauta nimeni de la nici o echipa hop l-a scos din anonimat si foame CSA-ul!
Trebuie sa recunosti totusi ca antrenorul CSA, Lacatus, este intr-o pozitie penibila : a antrenat echipa lui Becali si sustinea ca antreneaza Steaua, iar acum zice ca echipa lui Becali nu era Steaua de fapt... Pe bune , Lacatus ? :)))
" Pentru ce i-a trebuit acest punct Iașiului ? " Dane , cu asta ai fost tare ! Orice puteai spune dar ai scapat " porumbelul" ... sa inteleg ca Iasul trebuia sa se dea la o parte , nu ?
Anul trecut ne-am bătut la titlu și egalul cu CSU ne-a scos din cărți, lasă-te de meserie. :))
Problema este de CE NU aduc ARBITRII straini IN play - OFF la jocurile care se vrea?? DE EXEMPLU Etapa viitoare Steaua- CFR sa se aduca arbitri straini SI, gata se spala pe maini SI FRF, SI LIGA profesionista.Dar nuse vrea din paryea Cfr- ULUI, OARE de CE??
Danutu nu zice si de Viitoru care a mimat fotbalul etapa trecuta si acum au mancat terenu cu fcsbecali?
Dar de penalty-ul penibil acordat la Tanase in meciul cu CFR ce zici? Ti-a placut cum s-a aruncat in piscina F.Tanase? Este bine cand inchid ochii arbitrii la voi si nu dau penalty-uri adversarilor si voi primiti pentru niste simulari penibile ??? Hotii striga hotii...fcsb este CEA MAI AVANTAJATA ECHIPA DIN CAMPIONAT! Daca iesiti campioni sa pregatiti tricouri si pentru arbitri!
Atunci a fost respectat corespunzator.De altfel ca si in sezonul actual.Daca le pui cap la cap tot ies pe plus cu arbitrajele.Dar de astea nu se pun.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.