Alte știri din fotbal
Adrian Mititelu, la „Prietenii lui Ovidiu” » Ediție specială cu patronul celor de la FCU Craiova
0
Antrenorul portarilor de la națională, după debutul lui Matei Popa la FCSB: „Chiar azi am vorbit. Asta i-am spus”
0
FC Botoșani - Oțelul, meciul care închide etapa în Superliga » Se joacă la -14 grade Celsius! Echipele probabile
0
Știm primele 3 echipe care vor juca în play-out
1
Știri din fotbal internațional
Ziua și demiterea în Serie A! » Care este ultimul antrenor înlocuit și cine-l poate pregăti pe Marius Marin
0
După Pep Guardiola, Rodri acuză și el arbitrajul din Tottenham - Manchester City: „Nu vor să câștigăm”
0
Scandal cu Upamecano » Președintele Uli Hoeness: „Sunt consternat!”
0
Liverpool și-a luat fundaș de 70 de milioane de euro!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
1
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
„Mama a tras în 1990 un loz în plic și a câștigat o excursie la Campionatul ...
GSP SPECIAL
Șofer aruncat cu tot cu centura de siguranță 40 de metri din mașină, găsit ...
Libertatea
Ce era sa spuna, descreieratu'? Dar tot nu inteleg de ce nu l-a schimbat Pustai. Noroc ca ratat al doilea penalty¡!!
Tupeul este fara margini pe acest agarici. Sa-l dea in judecata tot el pe Balint. In ce lume traim :)
E clar ca omul are probleme la cap daca a declarat asa ceva, dupa tot ce a facut in meci. Ma uit la fotbal de 20 de ani si nu cred ca am vazut 3 lovituri de la 11 metri mai clare decat asta al lui. Sa fiu sincer nici "moaca" nu-i ofera o statura de om sanatos la cap.
Prea pe fata sunt doar infrangerile lui minamo
Iar se ia gospodarul ala de mine ca va recomand anii 80 ' !! Tocmai cind se implineau 20 de ani de la single-ulul lui gutza & salam.............http://en.musicplayon.com/Prince-Purple-Rain-Music-Video-438031.html
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fcsb nu mai apeleaza la arbitri ca e prea pe fata, acum apeleaza la adversari. facem pariu ca fcsb are penalty meciul urmator?
Sa vazut clar ca nenorocitul asta a vrut ca echipa lui sa piarda ! De ce...aici sunt multe semne de intrebare,oare de cine e impresariat?? Nu stiu de ce nu i se reziliaza contractul,ca oricum valoare nu are !
Te referi la Campionatul Mondial nu?Primul campionat mondial dupa 20 de ani.Ca la CE am fost in 84.Primul turneu final e cam mult spus. Si la CE a fost tot turneu final :)))))))
https://www.youtube.com/watch?v=SDuiZCLVqAw
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.