Alte știri din fotbal
Vești de ultimă oră despre Mircea Lucescu: medicii s-au răzgândit în privința eliberării din spital
0
Internaționalul cu meciuri la Euro 2016 și Euro 2020, prezentat în Superligă: „O adevărată sărbătoare pentru oraș!”
1
Gică Mihali nu-i dă nicio șansă jucătorului de la Dinamo: „La ora actuală, nu poate” + Cine l-a impresionat
1
Basarab Panduru a avut 3 „clienți”, după Farul - Dinamo: „Ei doi n-au atins mingea. Lui Musi nu i-au băgat apă în piscină”
4
Știri din fotbal internațional
Arbitrul și-a cerut partenerul în căsătorie pe teren, acum îl caută Parchetul!
0
Marea rivală a lui Cristi Chivu, la un meci de recordul vechi de 33 de ani
0
Al Akhdoud - Al Hilal » Marius Șumudică, test dificil împotriva liderului din Arabia Saudită
0
Del Piero a numit pericolul numărul 1 pentru Cristi Chivu și Inter: „Este incontestabil!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a încercat să evadeze ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Cum a încercat Adrian Cioroianu să scape de dosarul penal, după ce a ...
Libertatea
Ovidele, tu cu care Craiova tii? Sincer sa fiu nu sunt prea la curent cu scandalul intre clonele alb albastre, deci chiar nu am habar care e de fapt continuatoarea Craiovei Maxima. Poate faci lumina, ca banuiesc ca esti la curent mai mult decat noi astia care chibițam de la sute de km ... Banuiesc ca aveți si voi jijistii voștri :-))
ar trebui sa faca o echipa cu becali impreuna dupa ce desfiinteaza becali fcsb cand va pierde procesul cu armata. ar fi prea tare, becali si mititelu comedia totala!
Intre ăsta si jiji nu vad vreo diferenta notabila, doi ..... nu mai spun ce pt ca se cenzurează. Căstiga la Curtea de Apel, parte a "campului tactic"?! Singura lui șansa e sa fi facut deja un aranjament cu sistemul pt a da apoi parandărăt minim 50% din castig, altfel căstiga ... experiența.
La ce tentativa de campionat avem,cred ca si eu as face fata cu brio la orice echipa,dar Florin Costea!!!!!!!!!!Sa nu uitam ca acum 10 ani iesea golgeterul cmpionatului si ce echipe era atunci:Steaua,Dinamo,Vaslui,CFR,Urziceni,Rapid,Poli Timisoara,Brasovul lui Razvan,Universitatea Craiova,Otelul Galati!!!!!!!!!!DREPTATE PENTRU ECHIPA NOASTRA!!!!!!!!!!
Deci, Mititelu vrea sa ia cei mai buni jucatori din Romania. A inceput lista cu Costea. Sa ii mai aducem aminte acestui oltean 'inteligent' ca el a retrogradat la puncte? Adica, pe merit sportiv. Cu super-fratii Costea si alte "super-vedete" in echipa aia a lui. Toti dupa aia au avut niste cariere de "mare succes".
Langa F. Costea ar fi bun Tamas. Prieteni ,sau colegi de mahmureala. Cand a fost la Cluj ,mai prapadit a fost in acea noapte F Costea decat Tamas. De platit a platit doar Tamas.Oalele sparte.
Asa om... Asa simpatizanti. Mai grav e ca tii ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
brutarule lasane cu minciunile .......nu o sa vezi nici un ban de la nimeni ti-ai batut joc de un oras intreg....................la puscarie cu tine
felicitari domnului Mititelu , se lupta singur cu mafia !
*** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.