Alte știri din fotbal
Înainte de meciul cu România, Skriniar a lămurit conflictul de la națională: „Am vorbit cu el”
0
Dinamo o trimite pe FCSB în play-out! „Derby mic de România”, în Liga 3, cu jucători și arbitru din Superligă
0
Cum au fost păcăliți suporterii români la meciul cu Turcia » Gafa organizatorilor de care bișnițarii au profitat imediat
2
Ioan Ovidiu Sabău a identificat înlocuitorul ideal pentru Mircea Lucescu: „Suficientă experiență și valoare”
6
Știri din fotbal internațional
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Ofertă de la Manchester United pentru doi titulari ai lui Real Madrid
0
Senegal a luat decizia » Va purta un tricou cu două stele în ciuda deciziei CAF
0
Apelul Peluzei Nord pentru fanii echipei lui Cristi Chivu: „Singuri împotriva tuturor pentru a trece prin furtună!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu a prezentat trei scenarii privind PSD și guvernarea: ...
Libertatea
poate va platiti si datoriile
Adica omul asta spune ca toata romania fotbalistica isi dorea sa castige fcsb titlul??? Haha
Ordin de la politic sa ia campionarul, daca nu intra in grupe, in a 2 a macar se va prabusii financiar, sponsorul din umbra ca nu i varga nu mai baga bani
Cat de mult doare golul lui Costin in poarta fcsb-ului...:) Inca mai urla de durere si de neputinta...:)
Oare de ce toată lumea voia ca CFR Cluj să piardă Neluțule ? de buni ce sunteți sau toată lumea vede coțcăriile care le faceți de când aveți legături dubioase cu camarila Dîncu & finul , Rus , Gușe , Balaj . Dacă ați practica un fotbal onest nu ați prinde palyoff dar cu ajutorul politicului ați ajuns oaia neagră a L1 contestați de „toată lumea”. Singurele momente de satisfacție ce le aduceți la „ toată lumea ” sunt acelea când luați bătaie în afara țări .
dar ochelari cand iti cumperi bah losere de serviciu de la vitan barzesti? ca vad ca ala de sub tine tine cu craiova. adica wtf? si craiovei i-ati furat un titlu. ai uitat de 2020?
Luzări gigisti pe articol cata frunza, cata iarba, vorba lui Lăpusneanu.
CFR a luat titlul datorita camarilei PSD-iste Dancu-Ioan Rus in umbra lor fiind Burleanu jr. Romania trebuie sa scape de acest buboi plin de puroi care este PSD
Normal, un preț este când joci si tu ceva, altul când trebuie sa facă arbitrul totul
A fost și cel mai scump, dar nu pot spune exact cât a costat. Au existat cheltuieli mari cu arbitrii, cu jucatorii adversi. Noroc ca am avut pile pe la partid, si au fost mai intelegatori cei de la primariile Pitesti si Voluntari. Dar daca nu ajungem anul acesta in grupele ligii, jur ca nu se mai merita sa furi titlul in Romania! Iesi doar pe minus!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.