Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi a anunțat o revenire importantă la U Cluj: „Binișor!” + de ce nu vrea să ia eventul Cristi Chivu
0
Chindia Târgoviște - Steaua, în etapa 7 a play-off-ului din Liga 2. Echipele de start
0
Raul Rusescu, tulburat de imaginile de la GSP Live: „Dezastru! Nu pot să mă uit!”
1
Uitat de Bergodi pe bancă, pleacă de la U Cluj la finalul sezonului
0
Știri din fotbal internațional
Vinde trei jucători pentru achizițiile dorite de Cristi Chivu? » Inter insistă în discuțiile cu doi internaționali!
0
Luis Enrique dă de pământ cu criticii: „Am analizat 5 ore. Priviți doar ce-au făcut Kane și Dembele! Incredibil!”
0
Gaziantep - Beșiktaș, al doilea meci al lui Mirel Rădoi în Turcia
0
Florinel Coman, cale liberă spre FCSB? Ce se întâmplă în Qatar
3
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
5
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
11
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Reprezentanții Palestinei și Israelului au refuzat să-și dea mâna la ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
Ce schimb mă!!!! Important că Gelu Eftimie e inca în forță. Va fi cel mai bun atacant al nostru. :)))))
Iar problema nu ca e portughezul a avut probleme cu Miriuta . Daca era bun Dan Petrescu il pastra .
nu stiu ce sa zic . Nistor poate sa iti castige un meci de unul singur cand echipa joaca mai prost .
Pot jigni fcsbistii cand ei l-au avut in lot pe Blocnotes!!?? Nu se poate mai jos! Cred ca Dinamo a pierdut un jucator excelent de la mijloc in sus, si nu stie daca a castigat un jucator fricos de la mijloc in jos! Cartea jucata de Dinamo e importanta si poate fi definitiv perdanta! echilibrul intr-o echipa se poate pierde foarte usor!!
Absolut corect,degeaba-i pasa buna,daca cel care o primeste isi da cu stangu-n dreptul,sau da din 5 m peste poarta goala.Acea pasa nu se ia in considerare,decat daca-i in poarta.Dar tare as fi curios daca se face o statistica si la CATE PASE GRESITE au fiecare dintre cei doi.Ma refer la PASE SIMPLE,pe care si un junior poate ca le-ar da corect. Ei bine cred ca la acest capitol,Nistor este pedeparte cel mai "bun" pasator.......la adversar.Asa ca eu cred ca Dinamo ar fi pe plus in aceasta afacere.
gura prostilor fecesebeni doar pamantul o astupa... marlania fecesebista n-are limite!
O mizerie că ține care jignește non-stop, așa cum face majoritatea miltieneasca, cred că ar trebui banata în secunda 2. Din păcate, cei care ar trebui să facă acest lucru sunt suporteri ai celei mai mzerabile echipe de la noi, dinamu.
Pot jigni fcsbistii cand ei l-au avut in lot pe Blocnotes!!?? Nu se poate mai jos! Cred ca Dinamo a pierdut un jucator excelent de la mijloc in sus, si nu stie daca a castigat un jucator fricos de la mijloc in jos! Cartea jucata de Dinamo e importanta si poate fi definitiv perdanta! echilibrul intr-o echipa se poate pierde foarte usor!!
Tu de ce nu esti inca banat fcsbist cu comportament de ***!!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se pare ca Miriuta e destul de rudimentar la gandire.(Din pacate nici astalalt ,Petrescu nu pare altfel!). L-a inlaturat pe Ruiz ,un fin tehnician , Nouvier nu e nici el bine vazut ,cat despre Bud ce sa mai zc ? Din golgeter a ajuns la ..Timisoara. Multora dintre " tehnicienii" romani cel putin le plac jucatorii "muncitori" cei ce pun osul. S-a "intarit" CFR cu astfel de jucatori ,doar Nouvier a mai ramas un jucator fin tehnic.Si Camora atata cat il lasa postul. Nu plangem ca nu "avem" jucatori tehnici ,in schimb ne " imbogatim " cu cei "seriosi".Gen Hoban, Nistor ,Gomelt ,,jucatori ce nu le au cu mingea. Pacat , fotbalul se joaca cu ..mingea. Succes lui Nascimento la Dinamo.Din ce in ce mai rari astfel de jucatori.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.