Alte știri din fotbal
„Fierbe” Bănia! Detaliile unei zile pe care Craiova vrea să o facă istorică
0
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Tolomac ca tolomac, dar tu esti prost de bubui.
Ba, am aflat ca esti tolomac. Nu mai insista.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar noi l-am crescut si l-am adus la un nivel decent.
A mai durata ceva, intradevar ... Ba, ala v-a adus bani. Nu voi l-ati umplut pe el de bani.
Prostule, cand l-a debutat pe Sorescu, Dinamo nu era la retrogradare. Imi place ca nu te lasi, te afunzi din ce in ce mai mult :)))
Hai ca esti prost. Era Dinamo echipa care sa lanseze jucatori... O echipa care retrograda ...
Sorescu e azi unde e, datorita lui Dinamo, care a crezut in el, l-a luat de la Liga a 2-a si i-a dat sansa sa joace in prima liga. Ia cu paine!
Da, prin usa din dos... Ba prostalaule , usa aia pe care a iesit i-a ajutat pe dinamovisti sa nu paraseasca competitia. Dinamo ii este datoare.
Nu conteaza ce a spus el ba prostule, era normal sa spuna asa ceva avand in vedere ca a plecat pe usa din dos (tot din cauza lui si a evolutiilor sale). Conteaza realitatea. Dinamo in Liga 1, ia cu paine prostule!!! :)))
Nu datoreaza nimic gretoseniei dinamoviste. A spus clar asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.