Alte știri din fotbal
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Lasa ca o sa jucati voi cu superforte fotbalistice gen metaloglobus sau derby cu ripensia bai asta aflat pe penultimul loc care este loc direct retrogradabil.
Numai ție îți stă bine ca prost și nu ratezi nimic
Astept cu infrigurare deznodamantul. Nici pofta de mancare nu mai am. Sa se decida mai repede ca nu mai pot suporta atata tensiune.
Cum sa NU, joaca RadioErevan in Sampion Lig, numa' sa NU dea iar' peste Pyunik ;))))
se apropie corendon cup și ZCSB încă nu are pe nimeni pe dreapta
ZCSB il va lua pe Sorescu pana la urma chiar daca va scoate pentru asta niste bani din cont. Sorescu e peste Cordea si tot ce are mai bun ZCSB. Pe acelasi post joaca si Omrani, dar e diferenta, de viteza, de calitate, de tot ce vrei.
Sorescu trebuie transferat de fcsb ...indiferent cat ar costa ...
Sper sa se faca transferul fiindca Popescu pleaca la Real Madrid si Cordea la Bayern, iar fcsb din liga 1 ramane descoperita pe flancul drept si nu mai are cu cine juca in Șampon League.
Hai noroc! Apropo de telenovela Sorescu...am si eu o rugaminte. Se poate sa ne prezentati si ultimele vesti despre telenovela Shakira si telenovela Ivana Knoll? Si,ca rog eu mult de tot,sa fie ultimele vesti in vecii vecilor si sa nu mai auzim de ele intr-un ziar care se vrea a fi de sport. Iar rubricile "extrasport" si "metrosport" ar putea fi undeva in subsolul paginii,la capatul scrollului. Stati linistiti ca aveti o gramada de martori ai lui Onan care vor da click si acolo,nu trebuie sa fie pe prima sau a cincea pagina. Va multumesc!
Ce bine-i sta lui Sorescu in ros'albastru! Sper sa se rezolve. Sorescu este clar peste media campionatului nostru. Ar fi clar un plus pentru Magica Steaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.