Alte știri din fotbal
Fostă speranță, rătăcită în anonimat, a revenit în forță în 2025: „A contat și că m-am căsătorit. Visul meu e naționala, am doar 27 de ani, nu 35!”
0
Dan Alexa a numit favorita la titlu, apoi a încercat un exercițiu de imaginație: „Dacă Louis Munteanu era la Rapid și poza în tricoul Stelei...”
1
CFR Cluj anunță, a doua zi după „scandalul Louis Munteanu”: „Am luat atacant”
1
Florin Tănase a fost întrebat dacă pleacă de la FCSB și a răspuns fără ezitare: „Doar așa”
0
Știri din fotbal internațional
E ca vinul! Cristiano Ronaldo, gol cu câlcâiul și o nouă bornă bifată, la penultimul meci din 2025
0
Cristi Chivu îi închide și ultima portiță rebelului care vrea să plece de la Inter: „Nu, niciodată”
1
Arsenal redevine lider în Premier League după o victorie chinuită de „Boxing Day”
0
Chelsea - Aston Villa, capul de afiș al zilei în Premier League » Răsturnare de scor în minutul 84!
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
11
Cum arată un stadion de 130 milioane de dolari abia inaugurat în Uganda
2
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Mușchii nu mai impresionează. Ce tip de corp masculin este preferat de femei
Adevărul
Răzvan Raț, interviu în vila de secol XVI de la Genova: „Nu mă mai ...
GSP SPECIAL
Un român a furat direct din fabrica Ducati piese de la motocicletele ...
Libertatea
Nu mai faci nimeni cu el, mai un pic si se lasa de fotbal
Chiar dacă are 30 de ani, Alibec e un copil si trebuie tratat ca atare. Sunt sigur ca va reveni mai încrezător iar Petrescu nubcred ca a avut vreodată intenția de a face praf viata unui fotbalist
Altu' care o sa se planga in vreo 3 ani ca nu s-a tinut de treaba.
Păcat, Alibec a ajuns un fotbalist ratat, datorită atât structurii sale de personalitate, cu o dizarmonie accentuată, cât și celor din jurul sau, începând cu antrenorul și terminand cu toti membrii stafului. Lipsa de forma, kilogramele in plus, rezistența la frustrare redusă, atitudinea recalcitranta, capacitatea redusă de autocontrol și echilibrare emoțională l-au condus la neadaptare și neintegrare in echipa. Acum are nevoie urgenta de un restart profesional!
La Petrescu poti sa fi si Maradona, daca nu alergi si nu participi activ in ambele faze de joc , nu ai loc. Alibec a parut greoi si cand era 100%...de aici si despartirea. Are valoare dar nu are fuleu.
unde e Mami Alibec?
dupa burta arata de 50 !
Pai voi sunteți CamPioni oricum...
Șocant!
Wooow... Alibesc are 30 de ani! Iar eu, in naivitatea mea, dupa presa buna si aerele copilaresti, credeam ca are maaaaaxim 24 si ca urmeaza sa rupa norii din clipa in clipa si ca se va maturiza cu timpul. Inca unul care s-a nascut talent si moare speranta.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.