Comentarii (2)
therealreddog33
therealreddog33  •  27 Iunie 2026, 14:26

Întrebarea e: de ce? Dar sigur, Ghe Popescu știe mai bine.

Danezul
Danezul  •  27 Iunie 2026, 13:44

Larie săracul vrea da nu îl mai țin puterile în ultimul timp a făcut mai multe gafe iar Alibec e 10 la sută din ce a fost acum 10 ani în concluzie Farul tat la retrogradare este

Comentează