Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! A început „nebunia” în oraș. Primele informații și imagini de la reporterii GSP
26
Adrian Porumboiu, discurs virulent înainte de U Craiova – U Cluj: „O nesimțire!” + „El l-a delegat pe Bîrsan, nu Vassaras”
4
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
6
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
1
Știri din fotbal internațional
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu așteaptă trofeul
0
Casemiro, aplaudat la scenă deschisă după ultimul meci acasă pentru Manchester United: „Voi, suporterii, sunteți cel mai bun lucru!”
0
Dennis Man, gol și pasă decisivă în 3 minute! A năruit visul rivalei de a juca în Champions League
0
Bruno Fernandes a egalat recordul codeținut de Thierry Henry și Kevin De Bruyne în Premier League
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Meme nu e specialist, de aceea Gigi nu il bagă in seamă, nu ține la opiniile acestui subinginer, el e să faca socoteala cati bani trebuie pentru hotel, cat costa avionul, cate tricouri, cate șorturi, daca trebuie sa mearga cu un fotbalist la spital. De ce crezi ca nu mai sta pe banca cum statea langa antrenor. Chiar nu conteaza, Pintilii si Charalabous nu țin seama de ce spune Meme.
Corect, de aceea nici nu i-a luat Steaua. Steaua îl are încă pe Chipirliu.
va reveni Puscas la nationala? doar e binestiut, daca nu e fcsbist sau impresariat de veri, nu exista
dar de ce te ataci? ti-a luat Becali din banii de crez?
nu mai stiu situatia lui gele, mai e la noi? daca inca mai este, trebuie reactivat, este mai mult decat util!... parerea mea, strict, pe care mi-am mai expus-o, ar fi ca pintilii, daca pana acum a avut un cuvant de spus, de azi sa renunte total la implicare, omu' nu are nici ideologic/teoretic, nici practic cu ce sa ajute acolo!!...nu ca charalambous ar fi extraordinar,. dar romanul nostru este un handicap!!... pe postul lui olaru, ar trebui adus un FOTBALIST!!... toma, lixandru, oct popescu, nu sunt de noi!!...lipsa lui dawa, se simte bine de tot!...in conditiile si capacitatile actuale, ne luptam la plai cu ofuri!
Si cand te gandesti ca specialistul GG l-a scos pe Gele din lot si a adus in schimb epava asta pe salariu dublu...e clar cine a nenorocit echipa care a avut rezultate anul trecut.
Gigica la văzut valoros pe Alibec ???? și pe Gheorghiță Gheorghiță HĂI, are ăsta o mînă și o pricepere in a descoperi nonvalori, in a " întări '"echipa cu petarde numai bune de tratament și operații de ii merge vestea .pe *** astea doua i-a văzut personal nu i-a adus de la capătul lumi tot sa încăpățînat să-i aducă , alții mai aduc și de afară și chiar jucători buni ex Craiova Rapid Cluj, Gigel ( numele asta i se potrivește că o mănușă !) nu vrea sa aducă nici în ruptul capului de afara minune a fost cu nghezana uite că a reușit cu el , amu reîncălzim ciorbe ,ar trebui URGENT adus în atacant valid in locul pacostei blestemului veșnic numit Alibec ,nu știu cum de nu la adus și pe Budescu sa fie lista completă !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
alibec A FOST jucator!... mi-a placut enorm cand era la astra, acum, din pacate nu mai poate!... sa dea Domnul sa ma insel, bafta denis!
Mai exista și țepe. Toate echipele au luat țeapa cu vreun jucător. Vrei sa spui ca Dinamo, Rapid sau CFR nu au luat țepe? Oho, si inca cîte!
Bun transfer ***... bun. Figurantul ăsta a venit la Steaua (FCSB) pentru asigurare medicală..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.