Comentarii (54)
magic4ever
magic4ever  •  13 Ianuarie 2021, 10:57

Bravo lui Harut ca a refuzat contractele exagerate propuse de Becali ca sa semneze cu FCSB! Urmeaza campionatul european U21 si Olimpiada si Harut poate sa joace bine si sa se transfere in strainatate unde sa aiba un contract mult mai mare ....plus ca vrajeala lui Becali ca il vinde peste 2-3 ani nu tine, Tanase si Coman sunt de 4-5 ani la FCSB si nu au fost lasati sa se transfere pentru ca sau cerut sume exagerate pentru ei care nu au nici o treaba cu realitatea! Maxim este un fotbalist care a refuzat FCSB si a avut de castigat!

horace71
horace71  •  13 Ianuarie 2021, 10:54
Postat de parpalache pe 13 Ianuarie 2021, 09:57

Se confunda cu notorietatea!Care de ce echipa a auzit!Ceeace nici nu e de mirare, avand in vedere reclama asurzitoare pe care martzafoiul si-o face pe toate canalele!Inclusiv aici pe GSP-„parlamentul pensionarilor”!

Sociologul din tine...

ngu20
ngu20  •  13 Ianuarie 2021, 10:52

Ori sunteți proști ori vă faceți?! Din două una dar tot la prostie ajungeți! Ciobanu a spus că semnează primul contract pe 5 ani, iar în anul 2 îl pune sa semneze încă un contract pe 5 ani cu 3mii euro în plus, însă valabilitate din anul doi, deci anii 3,4 și 5 se suprapuneau... total 7 ani...dar voi de obicei mâncați ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ngu20
ngu20  •  13 Ianuarie 2021, 10:50

Iar aceeași 3 frustrați :))) Ori sunteți proști ori vă faceți că sunteți proști?! Din două una, dar tot la prostie ajungeți! Ciobanu, a spus că semnează pe 5 ani, iar din anul doi semnează un alt contract pe 5 ani, dar valabil de la data semnării contractului, adi

parpalache
parpalache  •  13 Ianuarie 2021, 10:37
Postat de valentindragobete pe 13 Ianuarie 2021, 10:23

Ieri, la un post tv, jiji-letele a explicat ca pentru prosti: in primii 2 ani de ședere la echipa lui, " marele " harut are un contract de 12000 euroi pe luna dar daca semnează un nou contract începând cu anul trei valoarea lui creste cu 3000 euro pe luna, adica ajunge la 15000, pe următorii 5 ani. Odată cu aplicarea acestui contract primul își încetează, firesc, valabilitatea. Trebuie sa fii tare prost sa nu înțelegi niște chestii elementare! Napoleoni ati inteles sau ... dar vreți sa faceți o furtuna intr-un pahar fara apa ! Chestia cu " sfidarea regulamentelor ", poate spuneti odată si care regulante, dar mai ales aia " 3 ani comuni " ma face sa cred ca n-ti inteles

Si de ce trebuie sa il credem noi pe un afacerist imbatranit in rele?Pai ala minte„normal”!

iosif_2021
iosif_2021  •  13 Ianuarie 2021, 10:25
Postat de valerii.gazzaev pe 13 Ianuarie 2021, 09:50

Outdated. Eu zic sa mai faceti un studiu dupa ce castiga talpan procesul :))). Soon :)))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valentindragobete
valentindragobete  •  13 Ianuarie 2021, 10:23

Ieri, la un post tv, jiji-letele a explicat ca pentru prosti: in primii 2 ani de ședere la echipa lui, " marele " harut are un contract de 12000 euroi pe luna dar daca semnează un nou contract începând cu anul trei valoarea lui creste cu 3000 euro pe luna, adica ajunge la 15000, pe următorii 5 ani. Odată cu aplicarea acestui contract primul își încetează, firesc, valabilitatea. Trebuie sa fii tare prost sa nu înțelegi niște chestii elementare! Napoleoni ati inteles sau ... dar vreți sa faceți o furtuna intr-un pahar fara apa ! Chestia cu " sfidarea regulamentelor ", poate spuneti odată si care regulante, dar mai ales aia " 3 ani comuni " ma face sa cred ca n-ti inteles

alexonex
alexonex  •  13 Ianuarie 2021, 10:21

Vai, "saracul" Harut! Se imbogatea la 21 de ani daca era serios si apoi ajungea in Vest. Tare l-a speriat aspectul asta! Daca asta avea impresia ca statea 7 ani la FCSB se insela amarnic. Daca era serios si capabil pleca dupa 2-3 ani pe bani mult mai multi. Daca era praf, pleca mult mai repede. Cu toate astea lua o droaie de bani si se aranja de la 21 de ani. Dar na, se pare ca e la fel de inteligent a fomistii de la GSP care scriu ca Becali a vrut sa il pacaleasca aruncand practic cu bani in el. 250000 de euro numai bonusuri, mariri salariale si alte prime. Mai ca imi vine sa ii plang de mila lui Harut! Din ce scriu "geniile" de la GSP asta dupa toata investitia lui Becali ar fi vrut sa plece gratis la prima echipa din strainatate care ii oferea un contract sir FCSB sa ia praful de pe toba. Lasa ca acum are sanse sa ajunga la Madrid de la Botosani...

zorrozabal
zorrozabal  •  13 Ianuarie 2021, 10:00
Postat de parpalache pe 13 Ianuarie 2021, 09:49

„Articolul”asta-redactat in mod evident de MM Stoica-cica e impotriva lui Becali,dar de fapt e o abureala pentru ceilalti tineri fotbalisti- tentati sa vina la echipa lui Becali!Dar la paragraful privind salariile pe care le-ar fi incasat jucatorul-probabil ca s-a strecurat o eroare-cica salariul in primul an ar fi fost de...o mie de euro/lunar!crescand progresiv pana la 16 mii in ultimul an!Sau poate ca nu e nici o eroare!Pentru ca noi stim ca Becali-ca negustor din mosi stramosi-e foarte viclean si e el ala care sa semneze „in alb” cu privire la salarii!Parca il auzim:„Daaca e buun un an de zile,ii daau baiatului in anii urmatori...zece mii!Care-i problema”!Pai e,bre nea GG!Tu nu vrei sa risti si sa semnezi„in alb”pentru primul an,dar de ce ai pretentia ca „baiatul” sa semneze„in alb”pentru...sapte ani”?Dar daca ajunge vreun Sergio Ramos de Rumania?Sau daca se devalorizeaza euro?E?

A trecut„carantina”impusa de Becali”jurnalistilor”de la GIGI SPORT1 si GSP-care trageau matza de coada in lipsa principalei lor„surse”!

adriann_
adriann_  •  13 Ianuarie 2021, 09:59
Postat de parpalache pe 13 Ianuarie 2021, 09:57

Se confunda cu notorietatea!Care de ce echipa a auzit!Ceeace nici nu e de mirare, avand in vedere reclama asurzitoare pe care martzafoiul si-o face pe toate canalele!Inclusiv aici pe GSP-„parlamentul pensionarilor”!

Aceste sondaje sunt FALSE de la premiza si pana la metodologie. Cea mai grava falsificare e chiar PREMIZA, cum ca orice om oprit pe strada/sunat la telefon in mod aleator etc ar fi un SUPORTER. Asta e o prostie monumentala, nu are nici o legatura cu realitatea.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6