Alte știri din fotbal
Un transfer și o plecare au fost oficializate azi de Sepsi
0
Toate transferurile verii în Superliga » Craiova își subordonează rivalele
7
Arbitrul înscris în partidul lui Emil Boc, delegat la Supercupa Craiova - U Cluj. Reacția oltenilor
1
Arbitrii se revoltă, cu 7 zile înainte de reluarea Superligii: „Ne apucăm de Uber! Câștigăm mai puțin decât un livrator și ne înjură toată lumea”
10
Știri din fotbal internațional
Dedicație pentru Craiova la debutul în preliminariile UCL: ce va apărea pe tricourile juveților
0
Gata, începe sezonul! ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League. Echipe probabile + unde se vede la TV
8
Raul Rusescu desființează declarația selecționerului de la Mondial: „A greșit față de un întreg continent!”
4
„Spion” pentru Vitebsk » A dat informații despre Craiova în presa din Belarus
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
5
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
8
Cum a reușit profesorul Mihail Iordache – Bossul din Câmpina – să scoată pe ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Si inca o chestie: Deac are 4 goluri marcate in grupele Europa League (plus patru pase de gol in aceeasi faza a competitiei), spre deosebire de "perla" ciobanului care are ZERO goluri in grupe si o singura pasa decisiva.
Habar n-am de când e Man la FC fcsb (ar fi culmea sa îmi incarc memoria cu amănunte derizorii), însă ce știu SIGUR e ca la Steaua NU a fost niciodată! E încă tanar, Enceanu și Pacionel și-au îndeplinit și acest vis, bravo lor! Chiar și Oprița și-a adăugat acum in CV, CSA Steaua București, știi cum e, mai bine mai târziu decât deloc, Dică gen ... :-))))
si da mario ... am multumit omului pentru ca mi-a furnizat dovada a ceea ce am sustinut de sambata noaptea ... apropo postarea lui mm a fost duminica dimineata ... deci nu el m-a influientat!!
Frumos titlul, place. "Man i-a bătut de unul singur! Și-a umilit rivalii la o singură zi după ce s-a vindecat de COVID-19"
Ti-am mai zis eu ca "ba tu" inceteaza sa fie o replica smechera pe la gradinita :))) Vezi ca tu sustii echipa aia de 4 consoane la care se imbratisau de zor "fratii" meme, reghe si mache :)))
Da ma, Deac chiar centreaza cu dreptul, de-aia l-a si luat Mirel. Doar nu era sa-l ia pe Man ca pe urma sa fie presat sa-l si bage in teren si sa se uite la el cum isi face mingea spre centru peste trei islandezi (fiecare de doua ori cat el).
mari .. tu stii bine ca eu de sambata noaptea am spus .. ca a fost impingere la man!! link-urile alea .. doar dovedesc ceea ce am sustinut de sambata !! https://imgur.com/LjeYUZG... si doua secunde mai tarziu===https://imgur.com/YZ5lsyl ..
Atat de tare urla frustrarea in dinamovisti! AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! UN DELICIU!
Gigi a refuzat de cateva ori suma de 8 mil pentru Coman sau Man, ca in opinia lui e prea putin pentru cei doi. Omul insista sa ne arate ca poate lua de la 15 in sus pe fiecare dintre ei.
sau poate pentru ca a avut media Instat 352 ... cu care .. nu prea te-ntalnesti prin liga1!!.. adica a mai avut si coman cu topala .. da nu in liga1!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.