Alte știri din fotbal
6 transferuri într-o zi » FCSB se întărește pe toate planurile
0
Dinamoviștii strâng rândurile pentru Mircea Lucescu: „Eu sper să nu fie adevărat”
4
Petrolul - Unirea Slobozia, în etapa #25 din Superligă » Asediu la poarta lui Rusu
1
U Cluj - FC Argeș, meci de totul sau nimic pentru play-off-ul Superligii » Echipele de start
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique investește o sumă imensă pentru a extinde Kings League în SUA
0
Inter și-a primit sancțiunea după petarda care a lovit portarul advers » Echipa lui Chivu este direct afectată!
0
Joan Laporta, atac devastator la Real Madrid: „Arbitrii favorizează un club. Am văzut cum simulează”
0
A ajuns în Liga a 3-a, dar și-a fixat un obiectiv îndrăzneț: „Să ajung la nivelul la care Dinamo să aibă nevoie de mine!”
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Cine este românul care încasează 11 venituri pe lună, câştigând 2.800 de ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
Pai cind apare sfinxul moldovean parca sunt la cinema la un film de groaza in premiera pe TZARA la PATRIA !!
Ei lasa draga nu mai ma crtica atita ca PCH-ul este ultranationalist nu nationalist . Ti se pare tie eu sunt mai blind . Mai bine schimba-ti pune avatarul cu echipa a carui suporter esti ca era sa ma induci in eroare . Daca pe tine te face mindru Udmr-ul , Pzkani, Tokes sau Borbely pe mine nu ...inca ....Poate ma imprietenesc cu ei in alta viata daca o sa fiu o ciocirlie care cinta in campie !!!
Sundance?Acelasi ca intotdeauna?!Hmmm.....
MOFLEA ia exemplu de la un Suporter adevarat
Sundance, ce au râii ăștia cu tine ?? Că au pus preț pe capul tău. Te pomenești că au observat ceva, că ești mai citit decăt ei. Totuși, lasă și coarda mai jos cu naționalismul ăsta, toți ne iubim țara, ptiu drace!
Mie nu imi era dor de tine . Sper ca esti inca bolnav la pat . Daca vrei vin si iti dau cu fierul de calcat in cap sa mori .
CFR CLUJ-NAPOCA demonstreaza inca o data ca este echipa fanion a Clujului si mandria Transilvaniei, pe cand rivala U un simbol al mediocritatii, nereusind in cei 92 de ani de existenta sa ne faca niciodata mandri de iubita noastra capitala a Transilvaniei... pe cand CFR....
Ba am crezut ca ai murit . Te-ai reincarnat ca pari un master budist in tzinuta aia !! Tu ai si probleme de I.Q-u . Esti un stelist din provincie cam dobitoc . Eu ma refeream la Nationala Romana .
Lasa ba ca facem NATIONALA ROMANIEI cu echipele de pe locurile 2,3,4 ,5 si 6 mereu ca a devenit deja o moda . Ba dar chiar nu inteleg daca tot ne-am globalizat de ce nu va inscrieti in Liga Maghiara ca oricum budapesta este mult mai aproape decit bucurestiul , galati sau tirgu jiu !! Oricum daca s-ar intimpla asta pe guvernul roman sau presedentie nu i-ar intersa ca e vorba doar de un sport . A fost posibil cu UTA de ce nu si cu voi ? Derbiuri cu Ferencsvaros, Honved, Debrecen ....etc..
asa este Mofleo , in curand Ungurii vor prelua Romania ! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.