FOTBAL » LIGA 1 » STEAUA - DINAMO, DUMINICĂ 4 NOIEMBRIE, DE LA 21:30, ÎN DIRECT LA DIGI SPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Jucătorul Craiovei Maxima a făcut praf selecția lui Hagi: „Să meargă pe burtă cu Burcă al lui!”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
zbori clona, n-ai curaj sa injuri de pe nick`ul real? pistda ce esti, asa sunteti toate potayle!:))
NU MAI PLANGE BA! MA-TA NU-I ASA CURVA CUM PARE:))) DACA NE UITAM LA TINE, E MAI RAU:))))) CE JEGURI DE STELEMISTI SI ECHIPA STELEMISTA:))))))))
TU ESTI PROSTUL SITE-ULUI:))))) SCHIMBA DREQ POZA AIA DE LA AVATAR. VISUL TAU E SA DEVII COCALAR SI CU ASTIA CU USERE NOI ESTE JMECHER, PISA-M-AS PE MORMANTUL MA-TII:))))) IESI IN GATU MA-TII DE AICI:)))) PE TINE TE DEPASESTE ORICE DISCUTIE CARE TRECE DE NIVELUL "HAI STOAIA":))) CLAVARINA ALA FACE DE NOI SE CREDE SUPERIOR, FATA DE DINAMO SE CREDE SUPERIOR, DAR EL II CURVA SITE-ULUI. TOTI IL PRIND, TOTI IL INJURA, TOTI II BAGA PWLA=N GURA:)))) CE CACATI DE SUPORTERI! SE CEARA BOLSEVICII INTRE EI. BINE, SUPORTERI OAIEI SUNT CEI MAI DE CACAT FATA DE TOTI:))))
Ps: pechiNezi !! : ))
Pină ieri am fost ”atacați” de INCEȚII ĂIA LA MINTE , acum de pechimezi !!Ce naiba să mai discutăm cu amăriții ăștia ???
urat fac cateii astia cand sunt la - nshpe puncte de lider:))) efectul haita isi face efectul ma distrez copios cu maidanezii, de abia m-am incalizt haideti baieti, dati tot ce aveti mai bun! varati-va frustrarile! eu sunt pragmatic, realist, eu nu mint! eu va ajut sa va descarcati! scuipati afara veninu`!:)))
Nu asta era scopul meu.
Nu știu ce naiba ați măncat dar ati turbat !!
latri degeaba istoria asa intre steaua si dinamo e o diferenta de 20 de trofee sa nu mai zic ca 2 sunt trofee europene, restu e can can, sunteti la -20, superiori e prea putin spus, continuati`va antrenamentu`:))
m-am prins, tu esti "occidentalu' " ala cu "clima bizonica?" ?: )))))) ramaneti "superiori" precum sticla de otet intre sticlele de vin........ de buni ce sunteti, jucatorii transferati de la stana joaca prin china si rusia sau ligile secunde din europa - exponentialul "rRadoi" a ajuns la arabi iar in stilul asta "promisiunile" chiriches si chipciu (care apropos au ajuns la stana prin lagrul concurs al finului borcica) vor sfarsi "sperante" cat de curand (prima infatisare - belirea nationalei de catre 3.14turca, a 2-a - belirea stelistilor in urmatoarele meciuri de Europa League: ATENTIE, URMEAZA 3 meciuri acolo cu 0 puncte pt vO
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.